Szukaj

Seksowna Katarzyna Glinka wygrzewa swoje boskie ciało na dachu filipińskiego hotelu! Jej słynna sesja z Playboya przy amatorskiej sesji to pikuś!

Katarzyna Glinka nago

Rozebrana Katarzyna Glinka wygrzewa się na Filipinach

Katarzyna Glinka pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Gwiazda poleciała na Filipiny, gdzie wygrzewa swoje boskie ciało na dachu hotelowym. Zobacz jak wygląda w bikini!

Bardzo atrakcyjna serialowa polska aktorka, Katarzyna Glinka, niedawno oficjalnie przyznała się, że jest ponownie zakochana. Gwiazda odnalazła nową miłość u boku przystojnego brodacza Jarosława Bienieckiego. Ukochany Kasi również nie widzi świata poza swoją księżniczką, czego dowodem były jego spektakularne oświadczyny na deskach teatralnych. Kasia przy Jarku wyraźnie dostała skrzydeł i chęci do życia. Wspólnie z ukochanym realizuje swoje pasje sportowe, jak również spełnia marzenia podróżnicze.

Aktorka już nie ukrywa swojego związku, ostatnio pochwaliła się nawet szalonym zdjęciem z Jarkiem. Obecnie Kasia wraz z nowym chłopakiem wybrała się na egzotyczne wakacje na Filipiny. Na profilu atrakcyjnej aktorki pojawiła się gorąca fotka, na której zakochana Kasia pozuje w seksownym bikini, leżąc na dachu hotelowym:

Lans na dachu hotelu przed tym jak trafiliśmy na filipińskie wyspy a co nie jestem fanką wielkomiejskich hoteli ale muszę przyznać ,ze po kilkunastu godzinach w samolocie dobrze jest wygrzać tyłek w takiej miejscówce – napisała Kasia.

Ta gorąca fotka natychmiast przypomniała fanom aktorki, jej słynną gorącą sesję dla Playboya. Nowa seksowna odsłona Glinki wywołała podobne emocje. Pod zdjęciem rozebranej gwiazdy pojawiło się mnóstwo komplementów:

  • Obłędnie wyglądasz
  • No no Kasia kusisz
  • Wow very nice
  • Dobrze leży na Tobie ten kostium
  • You sexy and I love it
  • Kasiu ładną masz figurę i zgrabne nogi

Jak wam się podoba Kasia Glinka leżąca na dachu?

Katarzyna Glinka zaręczyła się! Jej narzeczony przygotował niezwykle romantyczną niespodziankę!

Gwiazdy na premierze spektaklu “Wrócę przed północą”: Olga Kalicka, Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński, Katarzyna Niezgoda

Seksowna Katarzyna Glinka pierwszy raz pokazała tak gorące foto ze swoim ukochanym! Jarek to prawdziwy szczęściarz!


Kasia Glinka w Playboyu – hot?

×