Szukaj

Seksowna Katarzyna Glinka wygrzewa swoje boskie ciało na dachu filipińskiego hotelu! Jej słynna sesja z Playboya przy amatorskiej sesji to pikuś!

Katarzyna Glinka nago

Katarzyna Glinka nago

Rozebrana Katarzyna Glinka wygrzewa się na Filipinach

Katarzyna Glinka pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Gwiazda poleciała na Filipiny, gdzie wygrzewa swoje boskie ciało na dachu hotelowym. Zobacz jak wygląda w bikini!

Bardzo atrakcyjna serialowa polska aktorka, Katarzyna Glinka, niedawno oficjalnie przyznała się, że jest ponownie zakochana. Gwiazda odnalazła nową miłość u boku przystojnego brodacza Jarosława Bienieckiego. Ukochany Kasi również nie widzi świata poza swoją księżniczką, czego dowodem były jego spektakularne oświadczyny na deskach teatralnych. Kasia przy Jarku wyraźnie dostała skrzydeł i chęci do życia. Wspólnie z ukochanym realizuje swoje pasje sportowe, jak również spełnia marzenia podróżnicze.

Aktorka już nie ukrywa swojego związku, ostatnio pochwaliła się nawet szalonym zdjęciem z Jarkiem. Obecnie Kasia wraz z nowym chłopakiem wybrała się na egzotyczne wakacje na Filipiny. Na profilu atrakcyjnej aktorki pojawiła się gorąca fotka, na której zakochana Kasia pozuje w seksownym bikini, leżąc na dachu hotelowym:

Lans na dachu hotelu przed tym jak trafiliśmy na filipińskie wyspy a co nie jestem fanką wielkomiejskich hoteli ale muszę przyznać ,ze po kilkunastu godzinach w samolocie dobrze jest wygrzać tyłek w takiej miejscówce – napisała Kasia.

Ta gorąca fotka natychmiast przypomniała fanom aktorki, jej słynną gorącą sesję dla Playboya. Nowa seksowna odsłona Glinki wywołała podobne emocje. Pod zdjęciem rozebranej gwiazdy pojawiło się mnóstwo komplementów:

  • Obłędnie wyglądasz
  • No no Kasia kusisz
  • Wow very nice
  • Dobrze leży na Tobie ten kostium
  • You sexy and I love it
  • Kasiu ładną masz figurę i zgrabne nogi

Jak wam się podoba Kasia Glinka leżąca na dachu?

Katarzyna Glinka zaręczyła się! Jej narzeczony przygotował niezwykle romantyczną niespodziankę!

Gwiazdy na premierze spektaklu “Wrócę przed północą”: Olga Kalicka, Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński, Katarzyna Niezgoda

Seksowna Katarzyna Glinka pierwszy raz pokazała tak gorące foto ze swoim ukochanym! Jarek to prawdziwy szczęściarz!


Rozebrana Katarzyna Glinka wygrzewa się na Filipinach

Rozebrana Katarzyna Glinka wygrzewa się na Filipinach

Katarzyna Glinka w bikini

Katarzyna Glinka w bikini

Rozbierane zdjęcia Kasi Glinki w Playboyu

Rozbierane zdjęcia Kasi Glinki w Playboyu

×