Szukaj

Glinka z dużym ciążowym brzuchem. Nie chciała publikować tak intymnego zdjęcia, ale zmusiła ją trudna sytuacja

Katarzyna Glinka na Instagramie pokazała nowe zdjęcie, na którym eksponuje duży, ciążowy brzuszek. Fotografii towarzyszył bardzo ważny apel. Jaki? 
Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka jest w drugiej ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała swoich fanów w momencie, w którym nie mogła już urywać rosnących krągłości, a oczekiwanie na maluszka przeszło już na bezpieczny etap:

Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie, który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia…nie chciałam się ukrywać , z resztą choćbym chciała już się nie da. Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności – pisała pod jednym ze zdjęć.

Katarzyna Glinka w ciąży. Pokazała zdjęcie z sesji brzuszkowej

Chociaż Glinka jest oszczędna w dzieleniu się kulisami swojej prywatności, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z dużym brzuszkiem. Jak wyjawiła w opisie, zdecydowała się na to nieprzypadkowo. W ten sposób chce zwrócić uwagę na porody w dobie epidemii koronawirusa w Polsce.

Przez obostrzenia na polskich porodówkach, mamie nie może towarzyszyć ojciec dziecka. Aktorka informuje, że w innych krajach jest inaczej i ma nadzieję, że petycja, do której podpisania zachęca, będzie mogła to zmienić:

Jeśli ja zostanę wpuszczona do szpitala to mój parter w 100 procentach ma te same wirusy i bakterie… są też testy na obecność wirusa. W Niemczech nie zabroniono porodów rodzinnych … to wyjątkowy moment w życiu rodziców, który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej. Mam wrażenie, że jest o co powalczyć i przemyśleć czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności …

View this post on Instagram

Zdecydowałam się opublikować zdjęcie ,które nie znalazłoby się w social mediach.Te niezwykle intymne momenty z mojego życia uwieczniam w obiektywie ale zwykle dzielę się tylko z najbliższymi .Jednak w słusznej sprawie uznałam ze warto.. Przeczytajcie proszę : To petycja Rodziców do Ministra Zdrowia w sprawie zmiany zaleceń co do Porodów Rodzinnych, nasze stanowisko popiera Rzecznik Praw Obywatelskich [https://www.rpo.gov.pl/pl/content/koronawirus-rpo-porody-rodzinne-mozliwe-takze-podczas-pandemii?fbclid=IwAR3AsF3dUuRdPVMoIO3FawOkd5VwKq14ic4_dwM17m07KKJKCBGiVxE9l0o], nasze postulaty wspiera i udostepnia takze Fundacja Dajemy dzieciom siłę. Obecne zalecenia nie są zgodne ze stanowiskiem WHO, są bardzo krzywdzące dla zdrowych rodziców którzy chcą przeżywać wspólnie cud narodzin i dodatkowo obciążają przeciążony personel na porodówkach, który musi w tej trudnej sytuacji wykazywać większe wsparcie rodzącej. Liczę na to,ze dzięki tej petycji sprawa zostanie poruszona i będzie mogło ją poprzeć więcej rodziców zainteresowanych sytuacją na polskich porodówkach. Mamy nadzieję że uda nam się zmienić te krzywdzące zalecenia. Jeśli ja zostanę wpuszczona do szpitala to mój parter w 100 procentach ma te same wirusy i bakterie… są tez testy na obecność wirusa . W Niemczech nie zabroniono porodów rodzinnych … to wyjątkowy moment w życiu rodziców , który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej .Mam wrażenie ,ze jest o co powalczyć i przemyśleć czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności … Link do petycji: https://www.petycjeonline.com/rodzimyrazem_przywrocenie_porodow_rodzinnych_ze_zdrowym_partnerem?u=4905259 Stanowisko Fundacji rodzić po ludzku: https://www.rodzicpoludzku.pl/aktualnosci/1391-apel-fundacji-ws-porodow-rodzinnych.html# Rozdzielanie Rodziców w jednym z najpiękniejszych momentów życia Rodziny to bolesna sprawa ..#porodyrodzinne#pregnant#baby#mumy#mommyslife#parents#

A post shared by Katarzyna Glinka (@katarzynaglinka) on

Wpis poparło mnóstwo internautów, którzy w komentarzach pod zdjęciem docenili urok fotografii i dziękowali aktorce za zaangażowanie w tak ważne tematy:

  • Przecudne zdjęcie.
  • Popieram całym sercem. Mam termin pod koniec czerwca i tak bardzo się boje, że będę musiała rodzic sama.
  • Dobrze napisane. Zdjęcie piękne, ale w każdej sprawie bardzo daleko nam do standardów niemieckich… Matki Polki to silne kobiety, trzymamy kciuki za każdą z nas.

A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Kasia Glinka pokazała brzuszek

Kasia Glinka pokazała brzuszek

Kasia Glinka pokazała suknię ślubną

Kasia Glinka pokazała suknię ślubną

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×