Szukaj

Kasia Glinka w bikini pokazuje ciało pół roku po ciąży. Figura godna pozazdroszczenia. I ona miała kompleksy?

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka na Instagramie dodała kolejne zdjęcie z wakacji. Tym razem pozuje w bikini. Pokazała ciało pół roku po porodzie. Co za sylwetka.

Katarzyna Glinka w tym roku ponownie dołączyła do grona mam. Wraz z partnerem, Jarosławem Bienieckim, powitali na świecie synka, Leo. Od tego momentu dumni rodzice co jakiś czas pokazują w sieci nowe zdjęcie dziecka. Dzięki temu internauci mogą obserwować, jak się ono zmienia.

Narodziny synka nie są jedynym ważnym wydarzeniem w życiu narzeczonych. Kasia i jej ukochany budują wspólny dom. Chociaż mnóstwo pracy przed nimi, niedawno aktorka zaprosiła fanów na spacer po nowym mieszkaniu. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z placu budowy – pokazała ogromne, puste przestrzenie.

To miejsce będzie wyjątkowe nie tylko dlatego, że zakochani chcą w nim zamieszkać. Ponoć właśnie tam chcą wziąć ślub i wyprawić wesele, co zdradził jeden z tygodników.

Katarzyna Glinka pokazała ciało w bikini. Tak wygląda pół roku po porodzie

Glinka nie skomentowała jeszcze plotek na temat ślubu. Pewne jest za to, że aktywnie prowadzi konto na Instagramie, gdzie ujawnia wybrane kulisy codzienności. Niedawno pochwaliła się wakacjami, na które wybrała się z bliskimi. Teraz dorzuciła do puli kolejną fotografię.

Kasia znajduje się na plaży. Ma na sobie jedynie kostium kąpielowy. W ten sposób odsłoniła brzuch, który wydaje się być niemal tak samo płaski jak przed porodem. Aktorka zdradziła w opisie, że kiedyś miała kompleksy na punkcie swojej sylwetki. Na szczęście udało się jej ich pozbyć. Dziś nie przejmuje się nieprzyjemnymi komentarzami:

Kiedy byłam po 30-stce wstydziłam się wejść na scenę w bieliźnie. Pamiętam, że błagałam reżysera, żeby pozwolił mi założyć majtki, w których będę miała przedłużone nogawki. Potwornie się wstydziłam i bałam oceny. Dzisiaj już mnie to nie rusza. Im jestem starsza tym mniej przejmuję się tym co powiedzą inni. Wiem też, ze najczęściej krytykują Ci, którzy mają sami ogromne lęki, kompleksy, hamulce i ograniczenia. Dlatego tej Pani, która na priv napisała mi, ze nie przystoi tak Matce małego dziecka w stroju się pokazywać publicznie odpisuję- to są Pani ograniczenia. Polecam nad nimi popracować będzie Pani miała więcej luzu dla samej siebie – napisała w opisie zdjęcia Katarzyna Glinka.

Fani komplementują figurę gwiazdy. Piszą, że wygląda doskonale:

  • Nie przystoi matce małego dziecka tak dobrze wyglądać. Zgroza!! Jak tak można proszę pani!! Pięknie to mało powiedziane.
  • Fajne ciałko, plażowe buty też fajne.
  • A ta sama Pani, która napisała na priv latem wyskoczy w takim samym stroju. Pięknie Pani wygląda.

Trudno się nie zgodzić z internautami. Katarzyna Glinka pół roku po porodzie prezentuje się świetnie.


Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka przyciemniła włosy

Katarzyna Glinka przyciemniła włosy

Katarzyna Glinka - nowy dom

Katarzyna Glinka - nowy dom

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×