Szukaj

Katarzyna Glinka w ciążowej sesji z partnerem. Znamy dokładną datę pordu gwiazdy

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Jarosław Bieniecki, partner Katarzyny Glinki, na Instagramie pokazał nowe zdjęcie z ciężarną ukochaną. Przy okazji zdradził termin porodu. Na kiedy jest przewidywany? 

Katarzyna Glinka jest w ciąży. Po raz drugi zostanie mamą, o czym poinformowała kilka miesięcy temu. Chociaż aktorka znana jest z tego, że na temat życia prywatnego raczej się nie wypowiada, a także raczej nie publikuje intymnych zdjęć, niedawno zrobiła wyjątek i pokazała fotografię, na której pozuje z dużym brzuszkiem.

Dlaczego to zrobiła? Okazuje się, że w ten sposób chciała zwrócić uwagę na temat porodów w dobie epidemii koronawirusa. Zachęcała obserwatorów do podpisania petycji, która prosi o to, by ojcowie dzieci mogli towarzyszyć swoim partnerkom:

Jeśli ja zostanę wpuszczona do szpitala to mój parter w 100 procentach ma te same wirusy i bakterie… są też testy na obecność wirusa. W Niemczech nie zabroniono porodów rodzinnych … to wyjątkowy moment w życiu rodziców, który zostaje w pamięci na zawsze i ogromne wsparcie dla rodzącej. Mam wrażenie, że jest o co powalczyć i przemyśleć czy nie da się przeprowadzać porodów rodzinnych zachowując jednocześnie wszelkie możliwe środki ostrożności … – argumentowała Kasia.

Jarosław Bieniecki, partner Kasi Glinki, pokazał zdjęcie z sesji

Na ten moment w kwestii porodów nic się nie zmieniło. Czy Kasia Glinka doczeka się zmian do momentu jej porodu? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że ten zbliża się wielkimi krokami, o czym poinformował jej partner, Jarosław Bieniecki na swoim Instagramie. Opublikował urocze zdjęcie z ciężarną partnerką, która ma już spory brzuszek.

Jeszcze dwa tygodnie – podpisał zdjęcie.

View this post on Instagram

???????????? Jeszcze dwa tygodnie ❤

A post shared by Jaro Bieniecki (@jaro.bieniecki_runmageddon) on

Na post entuzjastycznie zareagowali jego obserwujący, którzy w komentarzach pisali:

  • Oby wszystko było dobrze 🙂 zdróweczka dla Was.
  • Super z Was para, życzę szczęśliwego rozwiązania i dużo miłości.
  • Cudowności dla Was kochani.

Przyłączamy się do słów internautów, życząc przyszłym rodzicom samych wspaniałości.

Zobacz także: Ciążowe krągłości Katarzyny Glinki zadebiutowały w sieci. Pokazał je partner aktorki


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×