Szukaj

Seksowna Katarzyna Glinka pierwszy raz pokazała tak gorące foto ze swoim ukochanym! Jarek to prawdziwy szczęściarz!

Katarzyna Glinka pokazała zdjęcie ze swoim nowym partnerem

Katarzyna Glinka od jakiegoś czasu zaczęła spotykać się z Jarosławem Bienieckim, z którym właśnie się zaręczyła i planuje ślub. Aktorka pochwaliła się cudnym wspólnym zdjęciem z ukochanym.

 

Katarzyna Glinka wreszcie jest szczęśliwa. Przypomnijmy, że seksowna aktorka 4 lata temu rozwiodła się z Przemysławem Gołdonem, z którym ma synka Filipa. Obecnie Glinka jest zakochana po uszy w nowym partnerze, którym jest Jarosław Bieniecki, z którym połączyła ją wspólna pasja do sportu oraz zamiłowanie do dalekich podróży. Niedawno aktorka pochwaliła się, że Jarosław właśnie się jej oświadczył, zrobił to w widowiskowy sposób na scenie Teatru Kwadrat.

Zakochany w niej Bieniecki, niczym perszing wystrzelił na scenę z bukietem 183 róż, czyli dokładnie tyle ile dni minęło od jego pierwszej randki z Kasią. W tak brawurowy sposób Jarek oświadczył się Kasi. Zatem już niebawem Kasia ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Jarosław Bieniecki zajmuje się organizacją biegów ekstremalnych. Jest również wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych oraz prezesem Runmageddonu, czyli ekstremalnego turnieju biegów przeszkodowych.

Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia podczas jednego z biegów. Od tej pory są nierozłączni, jednak dopiero teraz Kasia postanowiła opublikować pierwsze oficjalne foto w objęciach Jarosława.

To nasze pierwsze wspólne zdjęcie ,które zdecydowałam się opublikować . Tyle radości i szczęścia udało się na nim zatrzymać ,ze postanowiłam się z Wami podzielić???? śmiało mogę to powiedzieć , jestem szczęściarą ????pięknej niedzieli i radości na co dzień Wam życzę ❤️  – napisała Kasia

Pod zdjęciem zakochanej pary fani aktorki wkleili mnóstwo gratulacji i miłych komentarzy.

Cudowne zdjęcie i emocje zawarte na nim

Kibicuję Pani z całego

Pięknie wyglądacie

Fajna z Was parą

Cieszę się,ze jest Pani szczęśliwa Pani Kasiu

Piękna kobieta jest jeszcze bardziej piękna kiedy jest szczęśliwa

Zobaczcie jak wygląda szczęśliwa Kasia Glinka

 

Zakochana Katarzyna Glinka pokazała swojego nowego przystojniaka! Na gali “Szlachetnej Paczki” pozowali jak stare dobre małżeństwo!

Katarzyna Glinka zaręczyła się! Jej narzeczony przygotował niezwykle romantyczną niespodziankę!

Gwiazdy na premierze spektaklu “Wrócę przed północą”: Olga Kalicka, Katarzyna Glinka, Paweł Małaszyński, Katarzyna Niezgoda


Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka zaręczyła się

Katarzyna Glinka zaręczyła się

Kasia Glinka z partnerem na gali Szlachetnej paczki

Kasia Glinka z partnerem na gali Szlachetnej paczki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×