Szukaj

Katarzyna Glinka skróciła i przefarbowała włosy. Fani podzieleni

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Zmieniła kolor włosów, nieco skróciła ich długość. 

W tym roku Katarzyna Glinka powitała na świecie synka, dla którego wraz z narzeczonym, Jarosławem Bienieckim, wybrali imię Leo. Od tego momentu dumni rodzice co jakiś czas dzielą się w sieci nowymi zdjęciami chłopca, a internauci mogą obserwować jak dorasta.

Okazuje się jednak, że dziecko nie jest jedynym ważnym wydarzeniem w życiu zakochanych. Kasia i jej ukochany są w trakcie budowy wspólnego domu. Chociaż sporo pracy jeszcze przed nimi, aktorka już zaprosiła fanów na spacer po nowym mieszkaniu. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z placu budowy, pokazała ogromne, puste przestrzenie.

W tym miejscu Kasia i Jarosław chcą urządzić swój ślub i wesele, o czym niedawno informował jeden z tygodników. Podobno właśnie dlatego przy pracach budowlanych sporą wagę przykładają do szczegółów.

Katarzyna Glinka przefarbowała włosy. Jak wygląda?

Kasia jest aktywa w social mediach. W czwartkowe popołudnie udostępniła nowe zdjęcie, które zrobiła w samochodzie. Gwiazda uśmiecha się do obiektywu. Ma na sobie elegancki płaszczyk i ciemną bluzkę.

Uwagę przyciąga jednak jej metamorfoza. Kasia ma krótsze i ciemniejsze włosy. Brąz z wyrazistymi refleksami to już przeszłość. Od teraz możemy podziwiać ją w mocnej czerni.

Zaświeciło w Wawie !!!! Słońce o tej porze roku to nie jest takie oczywiste @przemofryzjer dzięki za nowe włosy. Ściskam ! Miłego dnia — napisała Katarzyna Glinka w podpisie zdjęcia.

Przemiana gwiazdy wywołała poruszenie w komentarzach. Gdy część internautów pisała, że Kasia wygląda świetnie, znaleźli się też tacy, którzy woleli ją w poprzednim wydaniu:

  • Tak jest pięknie — napisała Joanna Moro.
  • Wszystko ładnie i pięknie, ale jak dla mnie troszkę za ciemno.
  • Moja ulubiona seria. Zza kierownicy. Pięknie wyglądasz w tym kolorze. Bardzo mi się podoba.

Nowy kolor zdecydowanie podkreślił charakter Kasi i jej bardziej południową niż słowiańską urodę. Nam się podoba.


Katarzyna Glinka przyciemniła włosy

Katarzyna Glinka przyciemniła włosy

Kasia Glinka na wakacjach

Kasia Glinka na wakacjach

Kasia Glinka na wakacjach

Kasia Glinka na wakacjach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×