Katarzyna Glinka jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka

Katarzyna Glinka jest w drugiej ciąży

Katarzyna Glinka jest w ciąży. Jak donosi Na żywo, aktorka i jej narzeczony Jarosław Bieniecki spodziewają się pierwszego, wspólnego dziecka. Jakiej płci będzie maluszek? Zobacz, co wiadomo na ten temat.

Katarzyna Glinka jest szczęśliwie zakochana. Chociaż aktorka z reguły milczy na tematy związane z życiem prywatnym, nie jest tajemnicą, że od miesięcy związana jest z Jarosławem Bienieckim, organizatorem biegów ekstremalnych. Para jest szczęśliwa do tego stopnia, że przed miesiącami, postanowili postawić kolejny krok w ich znajomości.

Zakochani zaręczyli się 17 lutego. Wówczas minęło 183 dni od momentu, w którym zaczęli się spotykać. Mężczyzna, o to czy Kasia zostanie jego żoną, zapytał po jednym ze spektakli. Więcej na ten temat przeczytasz tutaj. Narzeczeni podobno planują wziąć sekretny ślub, który miałby się odbyć poza granicami kraju.

Zobacz: Katarzyna Glinka szykuje się do swojego sekretnego ślubu za granicą! Wyciekły szczegóły!

Katarzyna Glinka jest w ciąży. Gwiazda komentuje

To jednak nie koniec rewolucji w ich życiu. Jak informuje Na żywo, Katarzyna Glinka jest w ciąży. Spodziewa się pierwszego dziecka ze swoim ukochanym. Gwiazda na ten moment nie chce komentować tych rewelacji, przyznając, że jeszcze przyjdzie na to odpowiednia pora:

Na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduje się powiedzieć coś więcej – zaznaczała aktorka na łamach tygodnika.

Zobacz: 42-letnia Kasia Glinka pokazała swoje muskularne ciało w seksownym bikini! Aktorka ma figurę jak Anna Lewandowska!

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Nie znana jest więc płeć, imię, ani termin porodu. Nie będzie to pierwsze dziecko zarówno aktorki, jak i jej partnera. Glinka jest już mamą siedmioletniego Filipa, który jest owocem miłości Kasi i jej byłego męża Przemysława Gołdona. Jarosław natomiast wychowuje dwójkę dzieci.

Zakochanym serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze!

Zobacz: Seksowna Katarzyna Glinka wygrzewa swoje boskie ciało na dachu filipińskiego hotelu! Jej słynna sesja z Playboya przy amatorskiej sesji to pikuś!


Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Jarosław Bieniecki czule przytulał Kasię Glinkę nie zauważając towarzyszących im paparazzi

Jarosław Bieniecki czule przytulał Kasię Glinkę nie zauważając towarzyszących im paparazzi

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki w kinie na filmie Kler

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki w kinie na filmie Kler

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×