Kasia Glinka z partnerem szykują się do romantycznego ślubu. Znamy plany pary

Katarzyna Glinka ślub

Katarzyna Glinka ślub

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki podobno szykują się do ślubu. Kiedy i gdzie odbędzie się ceremonia? Życie na gorąco podaje szczegóły.  

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki zaręczyli się w zeszłym roku, dokładnie w 183 dniu od momentu, w którym zaczęli się spotykać. Partner aktorki wybrał się na jej spektakl. Z relacji świadków wynika, że gdy sztuka się zakończyła, wszedł na scenę, niosąc ogromny bukiet kwiatów. Podszedł do ukochanej, klęknął na kolana i wręczył jej pierścionek. Oprócz widowni o tym fakcie nie wiedział nikt.

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki planują ślub. Kiedy?

Katarzyna Glinka i jej narzeczony od kilku tygodni mogą sprawdzić się w nowej roli. Na świat przyszedł ich synek, Leo. Dumni rodzice co jakiś czas dzielą się jego nowymi zdjęciami w social mediach. Nie brakuje uroczych kadrów, jak ten, gdy maluszek zasnął na kolanach taty.

W wolnych chwilach Glinka próbuje wrócić do formy. Wybrała trening na świeżym powietrzu, czym pochwaliła się na Instagramie. Dodała zdjęcie, w którego opisie zapytała inne mamy, czy także wróciły do aktywności:

Czy dbacie o siebie i o swoje kręgosłupy? Ja po dwóch tygodniach w zgarbieniu — bo przecież karmiąc, zamiast zadbać o siebie i wygodnie usiąść dbam o młodego, żeby jak najszybciej zjadł czuję ,ze kręgosłup odmawia mi posłuszeństwa. Dlatego zaczynam.

Czyżby aktorka tak szybko wróciła do ćwiczeń, bo chce się lepiej prezentować w sukni ślubnej? O tym, że Glinka i jej partner chcą wziąć ślub, mówi się od ponad roku.

Jak informuje Życie na gorąco, ponoć planują się pobrać we Włoszech podczas skromnej uroczystości, później wyprawić huczne wesele w Polsce. Gdy Kasia dowiedziała się, że jest w ciąży, przełożyła te plany. Na razie nie wiadomo, kiedy się odbędzie:

Uroczystość we Włoszech misi więc jeszcze trochę poczekać — czytamy w tygodniku.

Na oficjalny termin trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.


Katarzyna Glinka z partnerem – TeleKamery 2020

Katarzyna Glinka z partnerem – TeleKamery 2020

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka - 40. urodziny Omeny Mensah

Katarzyna Glinka - 40. urodziny Omeny Mensah

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×