Kasia Glinka w romantycznej pozie z nowym partnerem! Aktorka uwiodła przystojnego pana prezesa

Katarzyna Glinka nowy partner

Katarzyna Glinka z nowym partnerem

Katarzyna Glinka wolne od pracy chwile z pewnością lubi spędzać aktywnie. Aktorka wzięła udział w ostatnim Runmageddonie na Kaukazie, gdzie mierzyła się z zawodnikami z m.in. z Danii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. I jak się okazuje wygrała nie tylko z własnymi słabościami, ale prawdopodobnie odnalazła miłość życia.

Glinka ekstremalnymi biegami zainteresowała się jakiś czas temu. W maju wystartowała podczas polskiej edycji w Garnizonie Modlin, by kilka miesięcy później przebiec 50 km po gruzińskich górach:

Runmageddon faktycznie wciąga. Stawia wyzwania i daję satysfakcję. Odkrywa nasze mocne strony. Czy się boję? Oczywiście, że trochę tak. Uczucie ekscytacji miesza się z obawą, tylko to pierwsze jest silniejsze. Wiem, że będzie to przygoda życia, która da mi mnóstwo pozytywnej energii – przyznała aktorka w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego.

Biegiem zainteresowany był też prezes Runmageddonu Jarosław Bieniecki, który przyznał, że wzrasta zainteresowanie tą aktywnością:

Cieszy nas też fakt, że mamy coraz więcej startujących w Runmageddonie Global. Na Saharze wystartowały 44 osoby, a w Kaukazie mamy już 72. Chcemy zachęcać do startów poza granicami Polski coraz większą grupę osób i pokazywać im, że niemożliwe staje się możliwe

Okazuje się, że Kasię i Jarosława łączy nie tylko wspólna pasja, ale prawdopodobnie także silniejsze uczucie. Na profilu na Instagramie Jarosława pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym mężczyzna całuje aktorkę. Okazuje się, że „miłość jest w powietrzu”, co podkreślał Bienicki w jednym z hastagów:

Magiczne urodziny na Kaukazie :))) #loveisintheair #runmageddon#runmageddonkaukaz

Co ciekawe także aktorka zareagowała na te zdjęcie wstawiając serię serduszek. Wygląda więc na to, że Kasia znalazła więc szczęście u boku sportowca. Jak myślicie kiedy para pokaże się razem podczas wspólnego wyjścia?

Gwiazdy na promocji kosmetyków: Katarzyna Zielińska, Paulina Krupińska, Anna Dereszowska

Zmysłowa Katarzyna Glinka pokazała swoje półnagie wysportowane ciało! Co za imponująca rzeźba!

Katarzyna Glinka w bikini opala się na egzotycznej plaży. Nikt chyba nie wiedział, że tak wygląda bez makijażu


Katarzyna Glinka ścięła i przefarbowała swoje włosy

Katarzyna Glinka ścięła i przefarbowała swoje włosy

Kasia Glinka - otwarcie sezonu letniego w Teatrze Kwadrat 2017

Kasia Glinka - otwarcie sezonu letniego w Teatrze Kwadrat 2017

Katarzyna Glinka - Pokaz Paprocki & Brzozowski i Kazar 2017

Katarzyna Glinka - Pokaz Paprocki & Brzozowski i Kazar 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×