Szukaj

Kasia Glinka ma dług wdzięczności wobec Joanny Koroniewskiej. Sekret aktorek wyszedł na jaw

Katarzyna Glinka i Joanna Koroniewska

Katarzyna Glinka i Joanna Koroniewska

Katarzyna Glinka ma dług wdzięczności wobec Joanny Koroniewskiej. Co jej zawdzięcza? Sekret właśnie ujrzał światło dzienne.

Katarzyna Glinka niedawno po raz drugi została mamą. Powitała na świecie Leo, który jest owocem miłości aktorki i jej partnera, Jarosława Bienieckiego. Dumni rodzice co jakiś czas chwalą się nowymi zdjęciami chłopca, rozczulając internautów. Do takich z pewnością należy to, które powstało w momencie, gdy syn zasnął na kolanach taty.

Katarzyna Glinka ma dług wdzięczności wobec Joanny Koroniewskiej

Katarzyna Glinka ma szczęście nie tylko w miłości, ale także w przyjaźni. Od czasów studiów w szkole filmowej w Łodzi koleguje się z Joanną Koroniewską. Panie mogą liczyć na siebie w trudnych momentach. Gdy związek Joasi i Macieja Dowbora przechodził kryzys, Kasia była blisko. Koroniewska z kolei wspierała Glinkę po śmierci ojca i rozwodzie z mężem.

Katarzyna ma u przyjaciółki dług wdzięczności. Jak podaje Świat&Ludzie, gdyby nie Koroniewska i Dowbor, nie wystartowałaby Runmageddonie w Gruzji. Decyzja o wyjeździe odmieniła całe jej życie — zakochała się ze wzajemnością w twórcy tych zawodów, Jarosławie Bienieckim, z którym wspólnie układa swoje życie.

Joanna i Maciej mocno trzymają za nich kciuki, o czym nie ma wątpliwości informator tygodnika:

Przyjaźnią się, odwiedzają w domach. Są jak rodzina.

Taka przyjaźń to prawdziwy skarb!

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są zaręczeni

Glinka i Bieniecki zaręczyli się w marcu ubiegłego roku, w dniu, gdy minęło 183 dni od momentu, w którym zaczęli się spotykać. Ten dzień zakochani zapamiętają na bardzo długo. Jarosław wybrał się na spektakl Czego nie widać, w którym Kasia była jednym z aktorek. Z relacji świadków wynika, że gdy sztuka dobiegła końca, wszedł na scenę, niosąc ogromny bukiet kwiatów.

Składał się ze 183 róż. Mężczyzna podszedł do ukochanej, klęknął na kolana i wręczył jej pierścionek. Tego wieczoru poprosił ją o rękę. Oprócz widowni o fakcie tym nie wiedział nikt. Kasia na Instagramie pokazała jedynie zdjęcia kwiatów.


Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka z partnerem – TeleKamery 2020

Katarzyna Glinka z partnerem – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×