Willa Katarzyny Figury została zniszczona. Nic z niej nie zostało poza pięknymi zdjęciami

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura przez wiele lat mieszkała w Warszawie. Piękna willa, którą zajmowała, jest już tylko wspomnieniem. Media obiegły szczegóły.

Katarzyna Figura zadebiutowała przed kamerami w dzieciństwie. Zagrała w filmach takich jak m.in. Zginął pies oraz Mysz. Tuż przed ukończeniem szkoły aktorskiej wystąpiła w produkcjach Krzysztofa Kieślowskiego i Wojciecha Jerzego Hasa. W kolejnych latach jej kariera nabrała rozpędu. Aktualnie jest jedną z największych gwiazd polskiego kina.

Figura ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Po raz pierwszy wyszła za mąż za Jana Chmielewskiego, z którym rozwiodła się po trzech latach. Para ma syna, Aleksandra.

Później na jej drodze stanął Kai Schoenhals. Zakochani pobrali się i doczekali się dwóch córek. Chociaż wydawało się, że tworzą dobrze dobrany duet, po wielu latach okazało się, że między nimi wcale nie było tak kolorowo. Aktorka w wywiadzie dla Vivy!, którego udzieliła w 2012 roku, ujawniła, że była ofiarą przemocy fizycznej i psychicznej:

To była szarpanina, plucie w twarz, bicie w głowę, kopanie. Wiesz, jak bardzo boli, jak cię ktoś kopnie w kość piszczelową? Dziś największą pretensję mam do siebie, że pozwoliłam mu się upokarzać. Przez tyle lat, często myślałam: Na co czekam? By mnie pobił tak strasznie, żebym była kaleką? Przez lata ukrywałam, jak naprawdę wygląda moje prywatne życie. Dlaczego? Która kobieta chce przyznać, że tkwi w toksycznym związku? Że jest poniżana, upokarzana, bita? I, co najgorsze, pozwala na to!

Katarzyna i Kai się rozstali. Od tego momentu walczą o to, by sąd zakończył ich małżeństwo.

Katarzyna Figura: luksusowa willa w Warszawie. Co się z nią stało?

Katarzyna Figura kupiła wymarzony apartament w Gdyni, który wyremontowała w czasie pandemii koronawirusa. Aktorka zaprezentowała efekt w Dzień Dobry TVNPokazała gustownie urządzone wnętrza. Podkreślała, iż bardzo się cieszy, że z córkami tworzą swoją wymarzoną przestrzeń:

Bardzo ważne jest to, jak budujemy naszą przestrzeń. Wszystko zamyka się w sztuce prostoty. Może naprawdę nie być nic, pustka, ale jeden fantastyczny element konstytuuje wnętrze – tłumaczyła na antenie.

Figura, by zachować płynność finansową, sprzedała luksusową willę, która znajdowała się na Saskiej Kępie w Warszawie. Znalazła też nowego właściciela mieszkania matki, którą sprowadziła do Trójmiasta:

 Martwiłam się, czy poradzę sobie finansowo. Wtedy sprzedałam dom na Saskiej Kępie. Niedawno sprzedałyśmy też warszawskie mieszkanie mamy. Z pełną świadomością odcięłam wszystkie korzenie – komentowała w wywiadzie dla Pani.

Jak podaje Super Express, willa, w której mieszkała Katarzyna Figura, została wyburzona. Na jej miejscu ma powstać apartamentowiec z luksusowymi mieszkaniami:

W miejscu, gdzie kiedyś stał jej dom, rosły drzewa i kwiaty, teraz nie ma nawet trawy. Willa została zburzona, drzewa wyrwane, a na koniec po terenie, gdzie kiedyś tętniło życie, przejechał walec i wszystko wyrównał. Wkrótce ma tam wyrosnąć apartamentowiec z luksusowymi mieszkaniami.

Budynek, w którym mieszkała Kasia, jest więc tylko wspomnieniem, a jego zdjęcia bez problemu można znaleźć w internecie.


Dom Katarzyny Figury w Warszawie. Fot. Facebook

Dom Katarzyny Figury w Warszawie. Fot. Facebook

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Katarzyna Figura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×