Szukaj

Zjawiskowa Katarzyna Dziurska z „Tańca z Gwiazdami” poszła na całość! Pokazała się topless! Internet oszalał!

Katarzyna Dziurska pokazała swój niesymetryczny biust

Katarzyna Dziurska bez wątpienia jest właścicielką najpiękniejszego ciała wśród uczestników nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Jej ciało jest znakomicie wyrzeźbione, bowiem Kasia jest mistrzynią świata w fitness! Jak się okazuje atrakcyjna gwiazda nie jest do końca perfekcyjnie zbudowana. Ona również ma swoje niedoskonałości.

Kasia ostatnio zaskoczyła fanów, wklejając na swój profil gorącą fotkę topless. Nie zrobiła tego jednak dla podkręcenia swojej popularności. Dziurska w ten niezwykły sposób postanowiła wesprzeć ważną akcję – Fake off, zachęcającą do traktowania social mediów z dystansem. Na zdjęciu wyraźnie widać, że Kasia ma niesymetryczne piersi.

 Nie chcę być perfekcyjna, nie muszę być perfekcyjna, chce być i będę sobą! (…). – napisała Kasia

Do swojego zdjęcia Katarzyna dołączyła także obszerny wpis, w którym odniosła się do perfekcjonizmu w sieci, wyśmiała lekko gwiazdy i celebrytki, które podążają szaleńczo za idealnym wyglądem i akceptacją otoczenia

 TRZEBA MIEĆ JAJA Gdyby nie upór i ignorancja poczucia odrzucenia przez Einsteina, dziś nie publikowałbyś memów z jego wizerunkiem. Gdyby nie asymilacja Sylvestra Stallone i praca pomimo braku wsparcia otoczenia, dziś nie byłbyś fanem serii Rocky’ego. Żeby zyskać, trzeba stracić. Mówienie o byciu człowiekiem – słabym, humorzastym, bez zasobów finansowych czy zaplecza eksperckiego – jest swoistym tabu w dobie dzisiejszego Internetu. Wartości, jak cierpliwość, wytrwałość i wiara w proces, można dostrzec jak zieloną trawę w maju.
KIEDYŚ WSZYSCY UMRZEMY
Masz zawsze dwie opcje: spełniać marzenia lub nie. Przejmować się asymetrią biustu lub stać się mistrzem świata w zawodach sylwetkowych. Mieć dystans lub go nie mieć.
To takie proste.

Jesteśmy na TAK! Brawo Kasia!

Renata Kaczoruk jest załamana! Pochwaliła się światu powalającą wysokością rachunku Kuby Wojewódzkiego za SMS-y w “TzG”! [WIDEO]

Kuba Wojewódzki pomaga Renulce wygrać Taniec z Gwiazdami! Taki pomysłowy chłopak to skarb!

Jest pierwszy ognisty romans w “Tańcu z Gwiazdami”! Tego nikt się nie spodziewał!

 


29087516_345115679335045_2165954412554485760_n28764960_2048413572064850_6016930001201397760_n
Katarzyna Dziurska – trenerka i uczestniczka Tańca z Gwiazdami

Katarzyna Dziurska – trenerka i uczestniczka Tańca z Gwiazdami

×