Szukaj

Szok! Znany polski sportowiec zgotował swojej pięknej dziewczynie piekło! Została bestialsko pobita! Wstrząsające wyznania i zdjęcia

Katarzyna Dziedzic pobita przez Miłosza P.

Katarzyna Dziedzic została pobita przez chłopaka

Niewyobrażalna tragedia spotkała Katarzynę Dziedzic, która postanowiła podzielić się szokującymi zdjęciami i kulisami na Instagramie.

Kobieta została pobita przez swojego partnera, znanego trenera personalnego, Miłosza P. Mężczyzna zmasakrował twarz ukochanej, a sprawa właśnie trafiła do sądu.

Katarzyna zdecydowała się opowiedzieć o szczegółach masakry jaka ją spotkała z rąk partnera, ponieważ ma nadzieję, że w ten sposób ostrzeże przed tyranem inne kobiety, które podobno pojawiły się już jego życiu.

Jak doszło do zdarzenia? Dziedzic zdradziła, że Miłosz P. wpadł w szał, gdy natrafiła w jego telefonie na dwuznaczne wiadomości od jednej z jego klientek. Będący pod wyraźnym wpływem alkoholu mężczyzna rzucił się na kobietę z pięściami – złamał jej nos, rozciął łuk brwiowy, posiniaczył ręce i nogi, a także doprowadził do pęknięcia czaszki:

Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze. (…) Prawda jest taka, że tkwiłam w związku z osobą, która znęcała się nade mną psychicznie. Dochodziły do mnie głosy, że znęcał się nad byłą żoną i innymi partnerkami. Ale nie chciałam o tym myśleć, bo byłam zakochana – czytamy w zeznaniach Dziedzic, które opublikowała Wirtualna Polska.

Miłosz P. jest recydywistą, który „był skazany za naruszenie nietykalności cielesnej i grożenie śmiercią żonie”. Sprawą zajęła się gdańska policja:

Mężczyzna usłyszy zarzut uszkodzenia ciała, a policjanci doprowadzą go do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie wobec niego policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną – powiedziała w rozmowie z Fakt24 asp. Karina Kamińska, reprezentująca Komendę Miejską Policji w Gdańsku.

Dowodem w sprawie są poniższe, mocne zdjęcia.

To wstrząsające! Polak brutalnie pobił Brytyjczyka za to że jest gejem! „Nigdy nie wróci do sprawności”

Masakra! Syn pobił Sinead O’Connor! Pokazała mocne zdjęcie i opowiedziała o szczegółach: „Zrobił to na werandzie mojego własnego domu”

Nie żyje 32-letni polityk Kukiz’15. Ogłoszono żałobę


Czy padłeś/aś ofiarą przemocy?

×