Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Szok! Znany polski sportowiec zgotował swojej pięknej dziewczynie piekło! Została bestialsko pobita! Wstrząsające wyznania i zdjęcia

Katarzyna Dziedzic pobita przez Miłosza P.


Katarzyna Dziedzic została pobita przez chłopaka

Niewyobrażalna tragedia spotkała Katarzynę Dziedzic, która postanowiła podzielić się szokującymi zdjęciami i kulisami na Instagramie.

Kobieta została pobita przez swojego partnera, znanego trenera personalnego, Miłosza P. Mężczyzna zmasakrował twarz ukochanej, a sprawa właśnie trafiła do sądu.

Katarzyna zdecydowała się opowiedzieć o szczegółach masakry jaka ją spotkała z rąk partnera, ponieważ ma nadzieję, że w ten sposób ostrzeże przed tyranem inne kobiety, które podobno pojawiły się już jego życiu.

Jak doszło do zdarzenia? Dziedzic zdradziła, że Miłosz P. wpadł w szał, gdy natrafiła w jego telefonie na dwuznaczne wiadomości od jednej z jego klientek. Będący pod wyraźnym wpływem alkoholu mężczyzna rzucił się na kobietę z pięściami – złamał jej nos, rozciął łuk brwiowy, posiniaczył ręce i nogi, a także doprowadził do pęknięcia czaszki:

Zauważył, co robię i rzucił się na mnie… Zaczęłam uciekać, dobiegłam do łazienki, ale nie zdążyłam już zamknąć za sobą drzwi. I wtedy wiedziałam, że on mnie zatłucze. (…) Prawda jest taka, że tkwiłam w związku z osobą, która znęcała się nade mną psychicznie. Dochodziły do mnie głosy, że znęcał się nad byłą żoną i innymi partnerkami. Ale nie chciałam o tym myśleć, bo byłam zakochana – czytamy w zeznaniach Dziedzic, które opublikowała Wirtualna Polska.

Miłosz P. jest recydywistą, który „był skazany za naruszenie nietykalności cielesnej i grożenie śmiercią żonie”. Sprawą zajęła się gdańska policja:

Mężczyzna usłyszy zarzut uszkodzenia ciała, a policjanci doprowadzą go do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie wobec niego policyjnego dozoru, zakazu zbliżania się oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną – powiedziała w rozmowie z Fakt24 asp. Karina Kamińska, reprezentująca Komendę Miejską Policji w Gdańsku.

Dowodem w sprawie są poniższe, mocne zdjęcia.

To wstrząsające! Polak brutalnie pobił Brytyjczyka za to że jest gejem! „Nigdy nie wróci do sprawności”

Masakra! Syn pobił Sinead O’Connor! Pokazała mocne zdjęcie i opowiedziała o szczegółach: „Zrobił to na werandzie mojego własnego domu”

Nie żyje 32-letni polityk Kukiz’15. Ogłoszono żałobę

Czy padłeś/aś ofiarą przemocy?Komentarzy: 6


Gość | 19 kwietnia 2018, 21:56

Mówiła ze to był pierwszy raz jak ją pobił a teraz twierdzi ze działo się to często w łóżku…


Gość | 19 kwietnia 2018, 21:53

Nie wierzę jej. Nawet nir potrafi się szczerze rozplakac


G | 17 kwietnia 2018, 16:43

Też jej nie znam ale myslałem zy tylko ja. W wikipedi pisze że to jakaś miska z 2003 roku


Gość | 12 kwietnia 2018, 15:50

Nowa celebrytka już śniadaniowe telewizje zapraszają smutne


Gość | 12 kwietnia 2018, 12:55

Ona jest znana właśnie z tego pobicia


hmm | 12 kwietnia 2018, 10:12

Kto to jest Katarzyna Dziedzic? To jakaś znana osoba, czy ja jestem tak zacofana…?


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×