Katarzyna Dowbor zachwyca się partnerem córki, któremu sporo zawdzięcza. Piękna Maria upolowała mężczyznę marzeń

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor w nowym wywiadzie wypowiedziała się na temat partnera swojej córki, Marii. Zdobyła się na piękne słowa.

Katarzyna Dowbor jest dziennikarką z wieloletnim doświadczeniem. Przez wiele lat była związana z Telewizją Polską. W 2013 roku stacja z dnia na dzień rozwiązała z nią umowę. W rozmowie z Pomponikiem podzieliła się przykrymi szczegółami:

Telewizja po 30 latach powiedziała, że stawia na młodych i pozbyła się mnie. To było niefajne i przykre. Robiono czystki. Pozbyli się też innych koleżanek i kolegów. Zabolało mnie to.

Dowbor długo nie narzekała na brak pracy. Miesiąc później wygrała casting na prowadzącą program Nasz nowy dom, który jest emitowany w Polsacie.

Katarzyna Dowbor zachwyca się przyszłym zięciem, Krystianem Kisiem

Katarzyna nie tylko spełnia się zawodowo, ale także realizuje się w roli mamy. Ma dwoje dzieci: 42-letniego Macieja Dowbora, który poszedł w ślady znanej mamy, a także Marysię, która urodziła się w 1999 r. Ojcem dziewczyny jest dziennikarz prasowy, Jerzy Baczyński. Maria ma 22-lata. Studiowała psychologię i filozofię na prestiżowym Uniwersytecie Duhram w Wielkiej Brytanii.

Maria od roku spotyka się z Krystianem Kisiem. Katarzyna Dowbor nie ukrywa, że jest nim zachwycona. W rozmowie z Życie na gorąco nie szczędziła komplementów pod jego adresem. Podkreśliła, że cieszy się, że tak wartościowy młody człowiek jest partnerem jej córki:

Mój przyszły zięć chętnie mi pomaga, zwłaszcza w opiece nad zwierzętami, które bardzo lubi […] Poznali się w Polsce rok temu. Cieszę się, że tak wartościowy młody człowiek jest przy niej i że moja córka nie zostaje ze wszystkim sama, kiedy ja wyjeżdżam realizować program — komentowała w tygodniku Życie na gorąco.

W tej samej rozmowie gwiazda Polsatu przyznała, że jest jej żal młodych ludzi, którzy z powodu m.in. pandemii musieli zrezygnować z realizacji swoich marzeń:

Ale jednocześnie żal mi młodych ludzi, którzy z powodu brexitu i pandemii musieli zrezygnować ze swoich marzeń. Wierzę jednak, że i w Polsce będą mieli okazję się spełnić.

Wypowiedź Dowbor mogłaby wskazywać, że jej córka musiała porzucić studia w Wielkiej Brytanii.


Córka Katarzyny Dowbor, Maria, ze swoim partnerem

Kasia Dowbor z córką

Kasia Dowbor z córką

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×