Katarzyna Dowbor ofiarą ataku zazdrosnej sąsiadki. To niewiarygodne, ile złości tkwi w ludziach

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor padła ofiarą zazdrosnej sąsiadki na planie programu Nasz nowy dom. Co się wydarzyło i dlaczego?

Katarzyna Dowbor od lat jest związana z telewizją. Karierę rozpoczynała w 1983 roku. Od tamtej pory pojawia się w kolejnych produkcjach, a od kilku lat jest gwiazdą show Nasz nowy dom, w którym zmienia życie rodzin mieszkających w skandalicznych warunkach. Z pomocą ekipy budowlanej w kilka dni odmienia ich mieszkania. Program obfituje we wzruszające historie bohaterów, nie brakuje mniejszych lub większych dramatów, a wiele z nich po zakończeniu zdjęć kończy się bardzo szczęśliwie, do czego znacznie przyczynia się format.

Zobacz także: Cała prawda o kulisach „Nasz nowy dom”. Osoba z produkcji zdradza smutne szczegóły

Katarzyna Dowbor zaatakowana na planie Nasz nowy dom. Co się wydarzyło?

Katarzyna Dowbor od prawie ośmiu lat zmienia życia wielu osób. Jest gospodynią emitowanego na Polsacie programu Nasz nowy dom. Wraz z fachowcami odwiedza rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. W ciągu kilku dni ekipa remontowa pod jej nadzorem ratuje rozpadające się budynki, a domownicy zyskują lepszy start w przyszłość.

Na planie programu musiała się uporać z wieloma trudnymi sytuacjami. W jednym z niedawno emitowanych odcinków została zaatakowana przez zazdrosną sąsiadkę. Kobiecie nie podobało się to, że produkcja wybrała lokum, obok którego mieszka.

Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: „Pani Kasiu, co pani robi?”. Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: „Ale komu, tej…”. Popatrzyłam na nią i mówię do niej, że tak nie można. „Jest pani wierząca?” – zapytałam. To odparła, że tak. Powiedziałam jej: „I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone” – relacjonowała Dowbor w rozmowie z Pomponikiem.

Trudno uwierzyć, że w ludziach wciąż tkwi tak wiele złości i zawiści.


Program Nasz nowy dom

Program Nasz nowy dom

Architekt Martyna Kupczyk – Nasz nowy dom

Architekt Martyna Kupczyk – Nasz nowy dom

Architekt Martyna Kupczyk – Nasz nowy dom

Architekt Martyna Kupczyk – Nasz nowy dom

Komentarze

 • citizenworld pisze:

  Na pewno przeprowadzają wcześniej wywiad mogą być pomyłki ale to nie powód do agresywnego zachowania. A program jest fantastyczny szkoda ze nie obejmuje więcej ludzi. Zazdroszczę tylko P.Kasi Dowbor jej za każdym razem jej samopoczucia kiedy widzi i czuje… niebywałe… łzy ! szczęścia ! Rodzin co dodaje P. Kasi za więcej lat życia 100 lat i dużo więcej. Ponadto gratulacje wielkie gratulacje dla fantastycznych architektów którzy błyskawicznie robią praktyczne projekty jak również dla kierowników budów Arturowi i temu drugiemu chyba Michał o podobnej posturze jak tym dwum paniom które załatwiają wiele spraw dotyczących budowy a ich nie widać na ekranie !!! Dopisałem jeszcze innych zasługujący na uznanie ! To nie jest duplikat !

 • citizenworld pisze:

  Na pewno przeprowadzają wcześniej wywiad mogą być pomyłki ale to nie powód do agresywnego zachowania. A program jest fantastyczny szkoda ze nie obejmuje więcej ludzi. Zazdroszczę tylko P.Kasi Dowbor jej za każdym razem jej samopoczucia kiedy widzi i czuje… niebywałe… łzy ! szczęścia ! Rodzin co dodaje P. Kasi za więcej lat życia 100 lat i dużo więcej.

 • Marina pisze:

  Super ludzie którzy naprawdę pomagają i o nic za to nie proszą tylko o uśmiech super ludzie cała ekipa.

 • Gość pisze:

  No właśnie. Nie znam, ale moim zdaniem nie powinni. Proszę trochę pomyśleć🤦

 • Gość pisze:

  Też uważam, że robią fantastyczną robotę pomagając ludziom a sąsiadka jest zawistna i złośliwa, bo co może wiedzieć innego niż my wiemy o tym programie.Jakis wywiad detektywistyczny przeprowadzała?

 • Gość🤦🤦🤦🤦 pisze:

  Nie może wyjść mi z głowy odcinek, w którym remontowali dom 28 latce która rozwiodła się z mężem bo ją katował a na rękach miała niemowlaka tego samego faceta bo może się pogodzą. To już patologia i głupota a klientka wyglądała starzej odemnie a mam 35 lat

 • UNA pisze:

  No i co z tego, łatwo jest kogoś osądzić.
  Zanim wyremontują jest przeprowadzony wywiad…. Uważam, że robią naprawdę fantastyczną robotę i brawo im za to.

 • Gość pisze:

  Dlaczego od razu zazdrodnej ? Może sąsiadka wie coś czego nie wie ekipa i pani Dowbor. Czasem jak oglądam Nasz Nowy Dom to też się dziwię że zdecydowali się na remont komuś kto moim zdaniem nie powinien się zakwalifikować do programu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×