Katarzyna Dowbor w żałobie. Odeszła bliska jej osoba. Internauci spieszą ze słowami otuchy

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor w żałobie. Odeszła bliska jej osoba. Informacje przekazano za pomocą mediów społecznościowych.

Katarzyna Dowbor od około ośmiu lat zmienia życie wielu osób. Jest gospodynią emitowanego na Polsacie programu Nasz nowy dom. Wraz z fachowcami odwiedza rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej. W ciągu kilku dni ekipa remontowa pod jej nadzorem ratuje rozpadające się budynki, a domownicy zyskują lepszy start w przyszłość. Metamorfozy robią wrażenie na telewidzach, dlatego format szybko zyskał sporą popularność.

Na planie programu musiała się uporać z wieloma trudnymi sytuacjami. W jednym z niedawno emitowanych odcinków została zaatakowana przez zazdrosną sąsiadkę. Kobiecie nie podobało się to, że produkcja wybrała lokum, obok którego mieszka.

Pani wybiegła z mieszkania i mówi do mnie: „Pani Kasiu, co pani robi?”. Ja odpowiadam, że remontujemy dom, a ona: „Ale komu, tej…”. Popatrzyłam na nią i mówię do niej, że tak nie można. „Jest pani wierząca?” – zapytałam. To odparła, że tak. Powiedziałam jej: „I tam pan Bóg wszystkiego słucha i nie będzie pani wybaczone” – relacjonowała Dowbor w rozmowie z Pomponikiem.

Tymczasem produkcje dotknęła wielka tragedia. O wszystkim poinformowano na fanpage’u Kasi Dowbor.

Katarzyna Dowbor w żałobie

Katarzyna Dowbor od lat jest związana z telewizją. Karierę rozpoczynała w 1983 roku. Od tamtej pory pojawia się w kolejnych produkcjach, a od kilku lat jest gwiazdą show Nasz nowy dom, w którym zmienia życie rodzin mieszkających w skandalicznych warunkach.

Niestety poinformowano o śmierci osoby blisko związanej z produkcją programu. Leszek gościł w formacie od początku jego istnienia. Wiadomość pojawiła się na fanpage’u dziennikarki.

Leszku, Przyjacielu! Nie wierzymy, że już nie pojedziesz z nami na kolejny plan programu Nasz Nowy Dom Byłeś z nami od samego początku zawsze obecny, dyskretny i niezawodny. Tak bardzo będzie Ciebie brakowało! Spoczywaj w pokoju!

Pod postem płyną serdeczne słowa współczucia dla rodziny i przyjaciół.


Katarzyna Dowbor - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Katarzyna Dowbor - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Katarzyna Dowbor pożegnała ukochanego psa

Katarzyna Dowbor pożegnała ukochanego psa

Katarzyna Dowbor pożegnała ukochanego psa

Katarzyna Dowbor pożegnała ukochanego psa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×