Szukaj

Katarzyna Dowbor szuka partnera na życie. Jakie wymagania musi spełnić kandydat?

Katarzyna Dowbor ma problemy ze zdrowiem

Katarzyna Dowbor ma problemy ze zdrowiem

Katarzyna Dowbor marzy o życiowym partnerze

Katarzyna Dowbor od lat jest singielką. Gwiazda ma za sobą kilka związków: trzy nieudane i zakończone rozwodem małżeństwa, wielokrotnie łamane serce… Nie da się ukryć, że w życiu rodzinnym i zawodowym idzie jej o wiele lepiej niż w miłości. Od dawna nie widzieliśmy u jej boku żadnego nowego mężczyzny, ale bardzo możliwe, że ten stan niedługo się zmieni. Gwiazda wyznała w rozmowie z Super Expressem, że pragnie nowej relacji, ale opartej na przyjaźni.

Swoje pragnienie tłumaczyła tym, że przyjaźń znaczy dla niej więcej niż miłość:

Gdy byłam młoda, marzyłam o uczuciu gorącym i wybuchowym. O księciu z bajki i bajecznej miłości. Teraz marzę o przyjacielu, partnerze na życie we dwójkę. Fajnie się przeżywa, ogląda i zwiedza świat w cztery oczy. Przyjaźń jest dziś ważniejsza od miłości. Liczy się bliskość. Tego potrzebuję – wyjawiła w rozmowie z tabloidem.

Myślicie, że uda jej się jeszcze znaleźć tego jedynego, z którym będzie szła ramię w ramię już do końca życia? Miłość nie zna ani wieku, ani płci, ani żadnych innych ograniczeń, a podobno na każdego z nas czeka gdzieś druga połówka, więc nic nie jest wykluczone!

Jak ma na imię druga córeczka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora? Wszystko wyszło na jaw!

Katarzyna Dowbor skomentowała narodziny wnuczki. Gwiazda puchnie z dumy

Maciej Dowbor nie ma ochoty pracować z Katarzyną Dowbor! Dziennikarz odrzucił genialną propozycję Polsatu!

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×