Katarzyna Dowbor z dnia na dzień straciła pracę. Podzieliła się przykrymi szczegółami

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor z dnia na dzień straciła pracę, o czym opowiedziała w nowym wywiadzie. Podzieliła się bolesnymi szczegółami. Co powiedziała?

Katarzyna Dowbor jest dziennikarką z wieloletnim doświadczeniem. Od ośmiu lat prowadzi program Nasz nowy domw którym wyciąga pomocną dłoń do biednych rodzin. Razem z ekipą remontują domy i mieszkania, przywracając im dawny blask. Chociaż chwilowo program zniknął z anteny, prowadząca nie ma wakacji, o czym opowiedziała w nowym wywiadzie:

W tym roku, tak jak zawsze, obędę się bez wakacji. Za tydzień wracam na plan i zaczynam pracę przy kolejnym sezonie programu. Mam dom z ogrodem, dużo zwierząt, a prawie mnie w tym domu nie ma. Urlop to był czas nadrabiania domowych zaległości. Chętnie bym posiedziała jeszcze miesiąc, ale też trochę stęskniłam się za planem  – komentowała w Pomponiku.

Zobacz też: Polsat zdejmuje z anteny „Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor została zwolniona z dnia na dzień

Dowbor, zanim została jedną z głównych gwiazd Polsatu, przez prawie 30 lat pracowała w Telewizji Polskiej. W 2013 roku stacja postanowiła rozwiązać z nią umowę. Okazało się, że na przeszkodzie stanął wiek dziennikarki. Katarzyna długo nie narzekała na brak pracy. Została prowadzącą Nasz nowy domProgram jest jednym z chętniej oglądanych formatów w stacji.

Katarzyna Dowbor niedawno udzieliła wywiadu Pomponikowi. Z sentymentem wspomniała czas, który spędziła na Woronicza. Zdradziła, że bardzo poświęcała się pracy:

Zaczęłam tam pracować, jak skończyła się komuna i nie było sprawdzania, kto kim jest. Dawno nam dużą swobodę. Zjechałam dużą część świata, bo robiłam dużo rzeczy za granicą. Wymyślałam program, pisałam scenariusz i mogłam go realizować. […] Zawsze to będzie moje pierwsze miejsce pracy. TVP to było moje życie. To był mój świat. Mój były mąż śmiał się, że ja tam otwieram i zamykam drzwi, bo przychodziłam rano i wychodziłam wieczorem. Zawsze będę miała sentyment do tej firmy. Mimo że jest, jak jest.

Dziennikarka dodała, że straciła pracę z dnia na dzień, co bardzo ją zabolało. Podzieliła się przykrymi szczegółami:

To oni zrezygnowali ze mnie. Telewizja po 30 latach powiedziała, że stawia na młodych i pozbyła się mnie. To było niefajne i przykre. Robiono czystki. Pozbyli się też innych koleżanek i kolegów. Zabolało mnie to. Natomiast nie martwiłam się długo, bo miesiąc później wygrałam casting na prowadzącą program Nasz nowy dom.

Oglądacie Nasz nowy dom?


TeleKamery 2021: Katarzyna Dowbor (Nasz nowy dom)

TeleKamery 2021: Katarzyna Dowbor (Nasz nowy dom)

Katarzyna Dowbor – TeleKamery 2021 (fot. AKPA)

Katarzyna Dowbor – TeleKamery 2021 (fot. AKPA)

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Komentarze

  • Obserwator pisze:

    Pisarczyk, ktory wypocil ten tekst tez powinien stracic prace. Dyscyplinarnie. Za wprowadzanie ludzi w blad.

  • Gość pisze:

    najlepsza – kogoś z władz bardzo zabolało, że pomaga się biednym. Nowy program daje do myślenia, pandemia umoczyła ludzi w długach a teraz trzeba ich oddłużyć, co za chłam!

  • Baśka pisze:

    Co to za pierdoły

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×