Katarzyna Dowbor pochwaliła się stylową kuchnią: „Tak sobie wymyśliłam, wymarzyłam”. Detale dopracowała do perfekcji. Przepiękna!

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor ma smykałkę do urządzania wnętrz. Gwiazda po wielu latach odnalazła idealne dla siebie miejsce. Pochwaliła się w sieci stylową kuchnią. 

Katarzyna Dowbor od kilku dekad jest jedną z największych gwiazd szklanego ekranu. Dziennikarka swoją przygodę z telewizją zaczynała na antenie TVP. Tam prowadziła popularne programy, a także masowe imprezy. Szybko zyskała sobie popularność fanów, a jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Niestety tak samo pomyślnie nie układało się już jej życie prywatne.

Ma ona za sobą trzy nieudane małżeństwa. Z pierwszym mężem Piotrem Dowborem doczekała się syna Macieja, który poszedł w ślady sławnej mamy. Była też żoną Janusza Atlasa i Grzegorza Świątkiewicza. Ze związku z Jerzym Baczyńskim ma córkę Marię, która ma już 23 lata.

Od kilku lat gwiazda osiągnęła zawodową i prywatną stabilizację. Prowadzi uwielbiany przez widzów Polsatu program Nasz Nowy Dom, w którym razem z ekipą remontuje od podstaw domy, których właściciele nie mogą pozwolić sobie na takie inwestycje.

Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię. Jest bardzo stylowo

Katarzyna Dowbor bardzo długo szukała swojego miejsca na ziemi. Gwiazda przeprowadzała się aż siedem razem. Dopiero w stylowej willi pod Warszawą, która ma aż 160 metrów kwadratowych powierzchni, poczuła się jak u siebie w domu.

Marzę, by w tym domu spędzać jak najwięcej czasu. Tak sobie go wymyśliłam, wymarzyłam, zrobiłam, tak jak chce, lubię. Bardzo dużo czasu w nim spędzam, tęsknię za nim – cytował jej słowa „Super Express”.

Dziennikarka jest aktywna w social mediach i często publikuje tam posty, na których możemy zobaczyć, jak urządziła swoje gniazdko. Tym razem pochwaliła się bardzo stylową kuchnią.

Znajduje się w niej sporych rozmiarów biały kredens wypełniony urokliwą niebieską porcelaną. Nie zabrakło też stylowego drewnianego stołu, a także wielu innych dodatków, które sprawiają, że wnętrze wydaje się być niezwykle przytulne. Do wnętrza wpada sporo naturalnego światła dzięki dużemu oknu. Sporo zdjęć zobaczycie w naszej galerii pod tekstem.

Jak wam się podoba kuchnia Kasi?


Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Katarzyna Dowbor pokazała kuchnię

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Jak mieszka Katarzyna Dowbor?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×