Córka Kasi Dowbor ubrała choinkę. Pomagał jej narzeczony. Gwiazda pęka z dumy i chwali się przyszłym zięciem

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor zabrała się za strojenie choinki. Mogła liczyć na pomoc najbliższej rodziny. Kto jej pomógł i jak wygląda drzewko? Sprawdź.

Katarzyna Dowbor to dziennikarka, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem. W telewizji zadebiutowała kilka dekad temu i od tamtej pory prowadzi najchętniej oglądane przez widzów formaty. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jak i niezwykłej wrażliwości, zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów. Od kilku lat jest gospodynią programu Nasz Nowy Dom, który cieszy się ogromną oglądalnością.

Prezenterka udowodniła, że karierę z powodzeniem można łączyć z macierzyństwem. Mimo że ma za sobą trzy nieudane małżeństwa, świetnie dogaduje się ze swoimi dziećmi. Wraz z pierwszym mężem doczekała się syna, Macieja, który poszedł w jej ślady. Gwiazda ma również córkę, Marysię, która ma 22 lata i jest wielką dumą Kasi.

Katarzyna Dowbor wspólnie z rodziną stroi choinkę. Pokazała zięcia

Dowbor nigdy nie ukrywała tego, że jest bardzo zadowolona z osiągnięć swoich dzieci. Jeszcze kilka miesięcy temu rozpływała się nad córką, która studiowała psychologię i filozofię na Uniwersytecie Duhram w Wielkiej Brytanii. Przed pandemią wróciła jednak do domu, co przyniosło jej wiele dobrego. W tym czasie poznała Krystiana Kisio, z którym połączyło ją płomienne uczucie. Jej mama wprost nie może się go nachwalić.

Mój przyszły zięć chętnie mi pomaga, zwłaszcza w opiece nad zwierzętami, które bardzo lubi […] Poznali się w Polsce rok temu. Cieszę się, że tak wartościowy młody człowiek jest przy niej i że moja córka nie zostaje ze wszystkim sama, kiedy ja wyjeżdżam realizować program — zdradziła w wywiadzie dla Życia na gorąco.

Narzeczony Marysi stał się prawowitym członkiem rodziny, dlatego też nie mogło zabraknąć go w dniu, w którym Dowborowie zabrali się za dekorowanie choinki. Mężczyźnie powierzono bardzo odpowiedzialne zadanie, jakim było wniesienie świątecznego drzewka do domu. Niedługo po tym wspólnie z narzeczoną i jej babcią zabrał się za zawieszanie bombek. Dziennikarka nie mogła przepuścić okazji do zrobienia kilku pamiątkowych fotek, którymi pochwaliła się na Instagramie.

Drzewko ustawiono w salonie, nieopodal schodów prowadzących na piętro. W pierwszej kolejności owinięto je łańcuchem lampek dających zimne światło. Zaraz po tym najbliżsi Kasi zabrali się za jego dekorowanie. Na gałązkach zawisły białe i czerwone ozdoby. Świąteczny nastrój szczególnie udzielił się 22-latce, która na tę okazję włożyła na głowę opaskę z dwoma bałwankami.

Patrząc na poniższe fotografie, nie sposób nie zauważyć, że Krystian świetnie dogaduje się również z panią Krystyną Kokocińską, babcią jego narzeczonej. Seniorka rodu bez chwili zawahania powierzyła mu karton z pięknymi bombkami, które z pewnością miały dla całej rodziny wartość sentymentalną.

Zdjęcia przystrojonego drzewka znajdziecie w naszej galerii.


Zięć Katarzyny Dowbor

Zięć Katarzyny Dowbor

Córka Katarzyny Dowbor

Córka Katarzyny Dowbor

Zięć Katarzyny Dowbor

Zięć Katarzyny Dowbor

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×