Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. Widzowie zaskoczeni. To pierwsza taka sytuacja w historii programu „Nasz nowy dom”

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu, który nie nadawał się do mieszkania. Zdecydowała się na zaskakujący krok. 

Katarzyna Dowbor od lat jest związana ze szklanym ekranem. Swoją przygodę z telewizją rozpoczynała w 1983 roku. Od tamtej pory pojawia się w kolejnych produkcjach. Od kilku lat jest gwiazdą show Nasz nowy dom, w którym zmienia życie rodzin mieszkających w skandalicznych warunkach. Z pomocą ekipy budowlanej w kilka dni odmienia mieszkania, stwarzając uczestnikom idealne warunki do życia.

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor podjęła zaskakującą decyzję

Widzowie programu Nasz nowy dom niedawno mogli poznać historię pana Grzegorza, który samotnie wychowuje 8-letniego Kubę. Mama chłopca zmarła na raka płuc. Chociaż mężczyzna załamał się po śmierci ukochanej, dla swojego synka postanowił być silnym i walczyć o rodzinę.

Superbohaterowie

I po raz kolejny walczymy nie o to, żeby rodzina mogła mieszkać, tylko o to, żeby mogła istnieć. A to wspaniała rodzina. Zobaczcie sami.

Posted by Nasz Nowy Dom on Wednesday, April 21, 2021

Ojciec z synem mieszkali w drewnianym domu we wsi Mamino. Był w opłakanym stanie. Okna były nieszczelne, dach przeciekał, a w największym pokoju zapadła się podłoga. Pan Grzegorz poprosił o pomoc Katarzynę Dowbor. Gdy ta weszła do budynku, była załamana, jak nigdy wcześniej. Zdawała sobie sprawę z tego, że ekipie remontowej nie uda się wyremontować domu w zaledwie 5 dni. Nie chciała jednak zostawić mężczyzny i jego syna bez pomocy:

 Grozi wam bezdomność i to mnie po prostu przeraża.

Kasia Dowbor po raz pierwszy w historii programu odmówiła remontu domu:

Ten dom nie nadaje się do remontu – oświadczyła gospodyni show.

Nie oznacza to jednak, że zostawiła rodzinę bez pomocy. Gwiazda Polsatu znalazła wyjście z tej sytuacji. Dostrzegła, że na terenie posesji znajduje się budynek gospodarczy. Zamiast domu, ekipa wyremontowała stodołę. Musiała sobie poradzić z niemałym wyzwaniem. W budynku nie było m.in. ścianek działowych, sufitu czy podłogi.

Ekipa solidnie wzięła się do pracy. Po zaledwie pięciu dniach pan Grzegorz i jego syn mogli zamieszkać w przepięknym domu, w którym mieszczą się m.in. gustownie urządzony salon, pokój Kuby oraz sypialnia jego taty. O tym, jak duża była to zmiana, przekonacie się zaglądając do galerii.


Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. Ekipa

Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. Ekipa "Nasz nowy dom" zaadaptowała stodołę na budynek mieszkalny

Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. Ekipa

Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. Ekipa "Nasz nowy dom" zaadaptowała stodołę na budynek mieszkalny

Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. Ekipa

Katarzyna Dowbor odmówiła remontu domu. Ekipa "Nasz nowy dom" zaadaptowała stodołę na budynek mieszkalny

Komentarze

 • Gość👍 pisze:

  🙂

 • Gośćgijj pisze:

  Gyyuu

 • Gość pisze:

  gdzie mój komentarz?

 • Gość pisze:

  Podziwiam wszystkich związanych z tym programem. I tych co remontują, i tych co projektują i tych którzy to sponsorują. Chociaż wiem, że już program sam na siebie pracuje. Ale na początku trzeba było zainwestować. Oglądajmy więc i pomagajmy remontować te wszystkie domy. Chociaż zastanawiam się, gdzie jest MOPS, władze gminne, lokalni mieszkańcy i wszyscy którzy tak chwalą te biedne rodziny?

 • Gość 1987 pisze:

  Czy to wazne jak dlugo grwa remont. Czy trwa 5 czy dluzej najwazniejsze ze te ludzie maja hdzie mieszkac i maja lepsze warunki. Dzieki temu maja wiecej energi do zycia. Czuja sie lepiej. Gratuluje ekipie ze daja z siebie wszystko.

 • Gość pisze:

  nie pisz głupot.

 • Gość pisze:

  Piękna sprawa tylko trudno uwierzyć że te adaptacje trwają 5 dni.

 • Gość Irena pisze:

  Pani Katarzyno – po każdym odcinku płaczę ze szczęścia, że znowu ktoś ma dom jest Pani i cała ekipa darem dla Tych nieszczęśników a wszyscy którzy źle się wyrażają o Pani, programie czy też o reszcie są małymi ludźmi, którzy doszukują się brudu nawet w tak zacnym przedsięwzięciu. Polska w większości jest katolicka a bliźni bliźniemu wilkiem. Chcę również dodać, że nawet jeśli remont trwa dłużej to ….?

 • Gość pisze:

  Pani Kasia jest cudowna!

 • Gość pisze:

  A ja jestem ciekawa jak ci ludzie mieszkają po roku- swych, czy coś pozmieniali bo im się nipodobało,było niepraktyczne, i ogólnie co u nich teraz słychać jak się im żyje.

 • Gość pisze:

  Pani Katarzyna jest dla mnie strasznie nieprzekonywująca w tej roli. Według mnie stara się grać współczucie, empatię i trudno chyba było wybrać osobę mniej pasującą do tego typu programu. Oglądając go, nie wierzę w ani jedno jej słowo. Ktoś uchronił tę panią przed bezrobociem, ona robi co może, ale bardzo źle czuje się w tej roli.

 • Gość pisze:

  Po co ta ściema, że robią to wszytko w 5 dni? Kiedyś dostarczaliśmy materiał na budowę w ramach lokowania produktu. Remont trwa ZDECYDOWANIE dłużej.

  • Gość pisze:

   Nie da się zrobić takiego remontu w 5 dni. Czy jeszcze ktoś wierzy, że to naprawdę tyle trwa? Choćby mieli po 200 ludzi to pracy to nic z tego. Przecież to wszystko potrzebuje czasu, żeby wyschnąć itp. To przecież logiczne.
   Za rok wyjdzie grzyb na ścianie.

 • Gość pisze:

  Pomagsjcie starym, niech zakochują tris,je luksusu na naszej Ziemi. Młody chlop ma siłę, tylko chęci brak. Poprosić kolegów i do roboty.

  • Gość pisze:

   Nie każdy jest tak zaradny jak ty

  • Gość pisze:

   Są w życiu sytuację że nawet taki młody chłop nie ma jak zrobić czy jak to jest napisane zawloac kolegów i do roboty…

  • Gość pisze:

   jesteś pusty jak bębęn nie wystarczy mieć tylko chęci czy kolegów jak Ty jeszcze trzeba mieć za co kupić materiały

 • Gość pisze:

  To nie jest stodoła, tylko stara obora🙃

 • Gość pisze:

  To co robicie dla tych rodzin jest niebywale coś pięknego . Brawa dla całej ekipy programu

 • Gość pisze:

  Pięknie. Dobrze że jest ktoś kto pomaga innym. Trzymam kciuki 🙂

 • Gość pisze:

  Dziękuję .
  .Jesteście Wielcy ..

 • Joanna pisze:

  Cudownie to co robi p. Kasia,ekipa remontując i architekt jest to ogromny wysiłek który daje szczęście i godziwe warunki mieszkalne na które zasługuje każda rodzina. Jesteście wielcy i szacunek dla was. To co robicie jest wspaniałe. Kłaniam się w pas.😊👍❤Gorąco pozdrawiam i dziękuję💖💖👍👍👍

 • Gość pisze:

  Jesteście cudowni!!!😘🤩😍

 • Gość pisze:

  Piękny dom

 • Gość pisze:

  Nieprawda, wcześniej też była taka sytuacja, gdzie w rozwalającym się domu mieszkała babcia z córką i wnukiem, wtedy też nie remontowali domu tylko praktycznie postawili go od podstaw na fundamentach „letniaka”

  • Gość Anna pisze:

   potwierdzam, program oglądam od lat bowiem wszystko ciekawie jest zrobione, dużo można podpatrzeć i się nauczyć dla własnych potrzeb, a po remoncie naprawdę chce się tam zamieszkać, i należy wnieść poprawkę do artykułu, bowiem taka sama sytuacja była już w programie, gdzie Kasia stwierdziła że dom nie nadaje się w ogóle do remontu, ale obok stojący budynek gospodarczy wyremontowano i stworzono z niego dom do zamieszkania dla mamy z synkiem i babcią

 • Gość pisze:

  Super. Dziekuje! To takie budujące ze są ludzie którzy odczuwają empatię i pomagają. Pozdrawiam i dziekuje

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×