Kasia Dowbor z dumą ogłosiła, że ma nową fryzurę! Były koloryzacja i strzyżenie. W nowym sezonie „Nasz nowy dom” zobaczymy ją odmienioną

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor znalazła chwile dla siebie i wybrała się do fryzjera. Odświeżoną fryzurą pochwaliła się w sieci. Jak wygląda gospodyni programu Nasz nowy dom?

Katarzyna Dowbor od kilku dziesięcioleci jest jedną z największych gwiazd szklanego ekranu. Swoją przygodę z telewizją zaczynała na antenie TVP. Tam prowadziła popularne programy, a także masowe imprezy. Szybko zyskała sobie popularność fanów, a jej kariera nabrała zawrotnego tempa.

Obecnie od prawie dziesięciu lat prowadzi program Nasz nowy dom, emitowany na stacji Polsat. Pierwszy odcinek show został wyemitowany  29 września 2013 roku i do dziś jest chętnie oglądany przez widzów. Ekipa remontowa pod jej przewodnictwem ma 5 dni, żeby przeprowadzić generalny remont domu, który często jest w tak złym stanie, że nie nadaje się do zamieszkania. Bohaterami programu są ludzie w ciężkiej sytuacji finansowej, często niepełnosprawni oraz rodziny wielodzietne, które nie są w stanie samodzielnie sfinansować kosztownego remontu.

Katarzyna Dowbor jest osobą bardzo zapracowaną. Choć ma 63 lata i mogłaby być emeryturze, to praca jest dla niej przyjemnością i największą życiową pasją. Dziennikarka potrafi jednak znaleźć chwilę tylko dla siebie i wypocząć. Nie tak dawno wróciła z Hiszpanii, gdzie odwiedzała syna i synową w ich nowej willi.

Dziennikarka jest aktywna w social mediach i często publikuje tam posty, na których możemy zobaczyć, jak urządziła swoje gniazdko. Tym razem pochwaliła się nową fryzurą.

Katarzyna Dowbor ma nową fryzurę

Katarzyna Dowbor od lat słynie z długich, gęstych, rudych włosów, które stały się wręcz jej znakiem rozpoznawczym. W jej karierze ani razu nie zmieniła koloru. Jedyne, na co sobie pozwalała, to różne długości. Kiedyś producenci telewizyjni chcieli z niej zrobić brunetkę, na co się nie zgodziła.

To nie była produkcja programu „Nasz nowy dom”, i to było bardzo dawno temu. Ja jestem zgodnym człowiekiem i jeżeli widzę, że coś ma sens i prosi się mnie o coś, co będzie dobre dla programu czy dla stacji, to ja to robię. Ale jeżeli widzę, że przefarbowanie moich włosów na inny kolor nic nie zmieni w programie ani nie poprawi oglądalności, to po prostu tego nie robię – mówiła naszej reporterce dziennikarka o tamtym zdarzeniu.

Tym razem Kasia pokazała efekty wizyty w ulubionym salonie fryzjerskim. W odświeżonym kolorze i po przystrzyżeniu końcówek Dowbor wygląda świetnie.


Katarzyna Dowbor - nowa fryzura

Katarzyna Dowbor - nowa fryzura

Katarzyna Dowbor - nowa fryzura

Katarzyna Dowbor - nowa fryzura

Katarzyna Dowbor, Jesienny spot Polsatu

Katarzyna Dowbor, Jesienny spot Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×