Kasia Dowbor pokazała jak udekorowała dom na święta! Hitowe dodatki pięknie ożywiły klimatyczne wnętrza!

Katarzyna Dowbor - święta

Katarzyna Dowbor - święta

Katarzyna Dowbor jest gotowa na Wielkanoc. Dziennikarka udekorowała swoje mieszkanie, czym pochwaliła się w sieci na Instagramie. Trzeba przyznać, że subtelnie umiejscowione świąteczne ozdoby,  ożywiły wnętrza. Na jakie dodatki zdecydowała się Kasia i jak zareagowali jej obserwatorzy? Sprawdźcie sami. 

Katarzyna Dowbor od kilku lat prowadzi program Nasz nowy dom, w którym pomaga rodzinom stanąć na nogi i w ciągu kilku dni zupełnie zmienia ich mieszkania. Okazuje się, że zmysł dekoratorski, który dziennikarka niejednokrotnie pokazała na wizji, jest obecny także w jej codziennym życiu.

Wszystko wydało się przy okazji zbliżającej się Wielkanocy. To własnie z tej okazji Kasia postanowiła udekorować dom, umieszczając gdzieniegdzie subtelne dodatki. Pojawiły się więc: porcelanowe króliki, drewniane i szklane kurczaki czy rzeżucha, która znalazła się w nietypowej doniczce.

Katarzyna Dowbor efektem swojej pracy postanowiła pochwalić się na Instagramie. To własnie tam umieściła zdjęcia przepięknie udekorowanych wnętrz, które od razu wprawiają w zachwyt. Dziennikarka w opisie fotografii zapytała swoich obserwatorów, czy są już gotowi na nadchodzące święta:

Świąteczne porządki już zrobione? Mieszkania udekorowane? A jak idzie Wam z gotowaniem i pieczeniem? Jakie potrawy znajdą się na Waszym wielkanocnym stole?

Okazuje się, że sporo osób jest gotowych na świętowanie:

  • U mnie wszystko gotowe. Pisanki są sernik i babka też. Żurek i pieczona biała kiełbasa chrzan i buraczki. Dekoracje też. Jeszcze tylko sprzątnąć po gotowaniu i można świętować..
  • Większość ogarnięte, chociaż bez szaleństw
  • Obowiązkowo baba drożdżowa z rodzynkami, żurek z jajkiem i białą kiełbasą. Pani Kasiu, a tak w ogóle wszystkie Kasie to fajne „kobiety” bo je też jestem Kasia.
  • Jest dobrze, chata ogarnięty, lodówka zapełniona, szarlotka upieczona, pedicure jest, fryzjer zaliczony, więc co, Alleluja i do przodu.

A Wy jesteście już gotowi na Wielkanoc?

 

Zobacz: Oburzony Maciej Dowbor publicznie komentuje testament swojej matki: „Jak możesz?!”

Zobacz: Testament Katarzyny Dowbor ujawniony! Dziennikarka zadbała o każdy szczegół! Jest przygotowana na wszystko!

Zobacz: Seksowna Joanna Koroniewska rozgrzała Macieja Dowbora do czerwoności! Nie wytrzymał i pochwalił się fanom!

 


Katarzyna Dowbor - świąteczne dekoracje

Katarzyna Dowbor - świąteczne dekoracje

Katarzyna Dowbor - jak mieszka?

Katarzyna Dowbor - jak mieszka?

Katarzyna Dowbor - mieszkanie

Katarzyna Dowbor - mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×