Katarzyna Dowbor pokazała nowe zdjęcia córki i ogłosiła jej sukces. Maria jest coraz bardziej podobna do znanej mamy

Katarzyna Dowbor z córką

Katarzyna Dowbor z córką

Katarzyna Dowbor pochwaliła się sukcesem swojej córki Marii Dowbor-Baczyńskiej. Co opublikowała na Instagramie dumna mama?

Katarzyna Dowbor swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała w TVP, jednak w 2013 roku zdecydowała się rozstać z publicznym nadawcą i przeszła do Polsatu. Obecnie jest jedną z największych gwiazd stacji. Wszystko za sprawą programu Nasz nowy dom, w którym ekipa remontowa daje szansę na zamieszkanie w godnych warunkach ludziom, których nie stać na remont domu i mieszkają często w skandalicznych warunkach. Na czas prac ekipy, uczestnicy przenoszą się do hotelu, gdzie spędzają średnio 4-5 dni.

Dowbor trzy razy brała ślub. Jej pierwszym mężem był Piotr Dowbor, z którym ma syna Macieja, dziś równie znanego jak mama prezentera telewizyjnego i influencera. Później przyjęła oświadczyny od Tadeusza Winkowskiego, jednak ich uczucie nie przetrwało i nie doszło do ceremonii. Po raz drugi tak powiedziała Januszowi Atlasowi, z którym wzięła rozwód po siedmiu latach wspólnego życia. Wkrótce sformalizowała związek z Grzegorzem Świątkiewiczem. Jednak i ta relacja się zakończyła.

Gwiazda, mimo że najwyraźniej nie miała szczęścia w miłości, nie zniechęcała się. Wkrótce związała się z Jerzym Baczyńskim. W 1999 roku urodziła córkę Marię. Relacja nie przetrwała, a obecnie Dowbor nie zdradza się z nową miłością.

Póki co chwali się, między innymi, sukcesami dzieci.

Katarzyna Dowbor cieszy się z sukcesu córki

Maria po zdaniu matury wyleciała do Anglii. Tam studiowała psychologię oraz filozofię na uniwersytecie w Durham. Zrezygnowała jednak z tej uczelni, o czym naszej reporterce powiedziała Kasia Dowbor.

Wróciła, bo w Anglii jest teraz trudna sytuacja. Marysia studiowała w Anglii. Po Brexicie i przy tej pandemii, która teraz jest, lepiej będzie, jak będzie w Polsce i teraz studiuje to samo, tylko w Polsce.

W tej samej rozmowie dziennikarka ujawniła nieco więcej na temat planów Marysi. Zobaczcie poniżej.

Dzisiaj Dowbor cieszy się z faktu, że jej córka zdała wszystkie egzaminy na uczelni. To wielki powód do radości dla każdego rodzica.

Moja zdolna córka Marysia zdała wszystkie egzaminy. Mamusia jest dumna!

Bardzo łatwo zrozumieć dumę Katarzyny Dowbor. Każdy rodzić cieszy się z sukcesu dziecka. Nie sądzicie, że Maria jest coraz bardziej podobna do znanej mamy?


Katarzyna Dowbor z córką

Katarzyna Dowbor z córką

Córka Katarzyny Dowbor

Córka Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor z córką

Katarzyna Dowbor z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×