Finał Hell’s Kitchen: Katarzyna Domańska wygrała! Internauci wiedzieli o tym już wcześniej [Z OSTATNIEJ CHWILI]

Katarzyna Domańska wygrała Hell's Kitchen 3. Jaką dostała nagrodę Kasia Domańska? Które miejsce zajęła Klaudia Chamarczuk?

Katarzyna Domańska wygrała Hell's Kitchen 3. Jaką dostała nagrodę Kasia Domańska? Które miejsce zajęła Klaudia Chamarczuk?

Za nami wielki finał Hell’s Kitchen 3. W programie o główną nagrodę walczyły trzy dziewczyny – Katarzyna Domańska, Klaudia Chamarczuk i Celina Statkiewicz. Na internetowych forach, Facebooku i stronie programu internauci od tygodnia walczyli na argumenty na temat tego, kto wygra kulinarne show.

Zobacz: Skarbek, Popielewicz i Kowalski gwiazdami finału Hells' Kitchen

Katarzyna Domańska wygrała Hell’s Kitchen 3!

Większość fanów od początku była pewna, że Hell’s Kitchen 3 wygra Katarzyna Domańska. Sympatyczna blondynka ma tylko 20 lat, ale talent kulinarny, który zachwycił samego Wojciecha Modesta Amaro. Katarzyna Domańska na zdjęciach wygląda na cichą dziewczynę, której nikt nie podejrzewałby o znajomość najbardziej spektakularnych przepisów kulinarnych.

Wczoraj Katarzyna Domańska na Facebooku udostępniła post, w którym zachęca widzów do oglądania finału Hell’s Kitchen 3. W komentarzach posypały się słowa wsparcia, a wielu fanów i widzów jeszcze przed dzisiejszym finałem okrzyknęło Kasię Domańską zwyciężczynią Hell’s Kitchen 3.

Hell’s Kitchen na Facebooku opublikował nasz wczorajszy artykuł. W komentarzach pod nim pojawiły się głównie komentarze na temat zwycięstwa Katarzyny Domańskiej.

Okazało się, że zaproszone gwiazdy i Wojciech Modest Amaro mają taką samą opinię jak fani Hell’s Kitchen! Kasia Domańska wygrała Hell’s Kitchen 3!

Katarzyna Domańska wygrała Hells Kitchen. Zdjęcia

Katarzyna Domańska wygra Hells Kitchen 3?. Zdjęcia

Nagroda dla Katarzyny Domańskiej

Nagrodą główną dla Katarzyny Domańskiej, zwyciężczyni Hell’s Kitchen 3, jest 100 tysięcy złotych i staż w restauracji Wojciecha Modesta Amaro nagrodzonej gwiazdą Michelin.

Zobacz: Doda w Hell’s Kitchen. Jej piersi rozgrzały bardziej niż dania

Katarzyna Domańska wygrała Hell's Kitchen 3! Wyniki

Katarzyna Domańska wygrała Hell’s Kitchen 3! Wyniki

Klaudia Chamarczuk i Celina Statkiewicz – wielkie przegrane?

Drugie miejsce zajęła Klaudia Chamarczuk, a trzecie Celina Statkiewicz.

Popularnością na Facebooku równie mocno co Katarzyna cieszyła się także Klaudia Chamarczuk, która wystąpiła już w Kuchennych Rewolucjach. W Złotowie prowadzi Bar Cechowy z bratem Mikołajem Chamarczukiem. W Hell’s Kitchen zyskała sympatię Wojciecha Modesta Amaro i fanów. Pomimo sympatii widzów, ostatecznie Klaudia przegrała ustępując Katarzynie Domańskiej zwycięstwa.

Z kolei Celina Statkiewicz pożegnała się z szansą na wygraną już w pierwszym etapie.

Zgadzacie się z wynikami?

Zobacz: Katarzyna Domańska, Klaudia Chamarczuk czy Celina Statkiewicz? Kto wygra Hell’s Kitchen?

Uczestniczki Hell's Kitchen 3, fot. materiały promocyjne

Finalistki Hell’s Kitchen 3 – Katarzyna Domańska, Klaudia Chamarczuk i Celina Statkiewicz


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×