Katarzyna Dąbrowska przefarbowała włosy na jasny blond. Ciężko ją rozpoznać po metamorfozie

Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska zaskoczyła swoich fanów na Instagramie i pokazała się w blond włosach. Jak wygląda i co napisała?

Katarzyna Dąbrowska jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Jej telewizyjnym debiutem był Klan. Na dużym ekranie widzowie mogli ją zobaczyć w filmie Sprawiedliwy Michała Szczerbica. Za rolę Dziuni otrzymała Jantara za Odkrycie aktorskie na festiwalu Młodzi i Film w Koszalinie. Dąbrowską można było oglądać w takich produkcjach jak: Belfer, Po prostu przyjaźń czy Niewinne. W 2018 nominowano ją do Telekamer.

Największa sympatie widzów przyniosła jej rola Wiktorii w Na dobre i na złe.

Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie. Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej – pisała na pożegnanie Kasia.

Kiedy postanowiła rozstać się z produkcją, jej bohaterka wyjechała z Polski. Dąbrowska swój talent pokazała także w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie brawurowo wcielała się w kolejne gwiazdy sceny.

Fani aktorki chętnie obserwują jej profil na Instagramie. To tam pojawiła się w blond włosach. Jak wygląda?

Jak wygląda Katarzyna Dąbrowska w blond włosach?

Na Instagramie Kasi Dąbrowskiej pojawiło się nowe zdjęcie. Jednak można się zdziwić, bo aktorka zupełnie nie przypomina na nim siebie. W blond włosach jest nie do poznania. Wyjaśniła jednak, że zmiana wizerunku związana jest z nową rolą. Zastanawia się jednak, czy nie zafundować sobie takiej szalonej metamorfozy.

Taki eksperyment przy okazji poszukiwania wizerunku mojej nowej filmowej postaci… Uwielbiam ten etap pracy nad rolą, a szczególnie ten stan, kiedy widzę się w lustrze kompletnie odmieniona. Teraz przynajmniej już wiem, jak wyglądałabym w blondzie! To co radzicie, farbować? – zapytała fanów.

Fai nie są zgodni. Jednym podoba się Kasia w jasnych włosach, z kolei inni piszą, że absolutnie nie powinna farbować rudych pasm na blond. A wy jak sądzicie?


Kasia Dąbrowska w blondzie

Kasia Dąbrowska w blondzie

Kasia Dąbrowska - Akcja Żonkile,78. rocznica powstania w getcie warszawskim

Kasia Dąbrowska - Akcja Żonkile,78. rocznica powstania w getcie warszawskim

Kasia Dąbrowska wzięła ślub

Kasia Dąbrowska wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×