Gwiazda „Na dobre i na złe” pół roku temu wzięła ślub. Dopiero teraz widać zmysłową tajemnicę jej na pozór skromnej sukni

Katarzyna Dąbrowska

Katarzyna Dąbrowska

Gwiazda Na dobre i na złe pół roku temu wyszła za mąż. Jednak dopiero teraz zdecydowała się upublicznić nagranie ze swojego wielkiego dnia. Na wideo widać, że jej na pozór skromna suknia, była jednak dosyć odważna.

Gwiazda serialu Na dobre i na złe ślub wzięła w czerwcu 2020 roku. To wtedy podzieliła się z internautami pierwszymi zdjęciami z najpiękniejszego dnia w swoim życiu. Wszyscy podziwiali jej śliczną, prostą sukienkę. Skromna, bez nadmiernych zdobień, ze szlachetnej tkaniny, która miękko opływała jej sylwetkę. Wyglądała zjawiskowo.

Kiedy aktorka zdecydowała się podsumować mijający rok, opublikowała wideo z wesela. Dopiero na nim widać, że kreacja nie do końca była taka grzeczna, a skrywała zmysłową tajemnicę.

Jak wyglądała suknia ślubna Ksi Dąbrowskiej z Na dobre i na złe?

Katarzyna Dąbrowska, czyli Wiktoria Consalida z Na dobre i na złe wyszła za mąż 20 czerwca 2020 roku. Szczęściem podzieliła się na swoim Instagramie, publikując przepiękne kadry znad jeziora.

Aktorka znalazła szczęście u boku Jarosława Tumidajskiego, który jest reżyserem Teatru Współczesnego w Warszawie. Po przysiędze młodzi pozowali na tle jeziora, co wskazywało, że swój wielki dzień celebrowali w miejscu dorastania Kasi, czyli na Mazurach.

Panna młoda wybrała skromną, ale niezwykłą kreację, w której wyglądała zjawiskowo. Piękna biała suknia z głębokim dekoltem idealnie wyeksponowała urodę Dąbrowskiej. Włosy pozostawiła naturalnie rozpuszczone. Jednak czy rzeczywiście sukienka była taka grzeczna?

Pół roku po ślubie Katarzyna zdecydowała się podsumować mijający rok i opublikowała wideo z wesela. Zdradziła, kto pomógł z organizacją imprezy w tym trudnym czasie. Zapowiedziała też domowe tańce z okazji ostatniego dnia 2020.

Myślę o upływającym roku…
A jego najbardziej spektakularny moment to dla mnie ten dzień…🌿🤍
Dziękuję, Kamil, że zachowałeś go dla nas w takiej pięknej formie! Dziś będę tańczyć tak jak pół roku temu, nawet jeśli tylko miedzy kanapą a kredensem! 💃🕺
🎥 @cieszyoko_weddings
PS Nie pytajcie mnie jak daliśmy radę w pandemii… Zapytajcie @kamilaromanow_weddings 🙋🏼‍♀️
To ona po długiej wiosennej przerwie wynikającej z lockdownu zorganizowała wszystko w ultra krótkim czasie… Dzięki, Kama!!!

To właśnie na krótkim filmie widać, że całą ozdobą sukni jest przepastny dekolt, a Kasia odważnie zdecydowała się nie nałożyć stanika, dzięki czemu było widać w ruchu jej piersi swobodnie otulone tkaniną kreacji. Na zdjęciach nie dało się tego zauważyć, natomiast wideo odsłoniło tajemnicę ślubnej stylizacji Dąbrowskiej.


Katarzyna Dąbrowska - w czerwcu 2020 wzięła ślub

Katarzyna Dąbrowska - w czerwcu 2020 wzięła ślub

Katarzyna Dąbrowska - w czerwcu 2020 wzięła ślub

Katarzyna Dąbrowska - w czerwcu 2020 wzięła ślub

Katarzyna Dąbrowska - w czerwcu 2020 wzięła ślub

Katarzyna Dąbrowska - w czerwcu 2020 wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×