Katarzyna Cichopek nawet na spacer z dziećmi zabiera prywatnego fotografa. Fenomenalne zdjęcia obiegły media

Katarzyna Cichopek na spacerze

Katarzyna Cichopek na spacerze

Katarzyna Cichopek na Instagramie pokazała rodzinną fotografię, na której pozuje z mężem i dziećmi. Jak na wpis zareagowali internauci?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się w 2005 roku na planie Tańca z gwiazdami. Połączyło ich gorące uczucie, które nie tylko pozwoliło im wygrać Kryształową Kulę, ale także przeniosło się poza plan i sprawiło, że kilka lat później wzięli ślub. Małżonkowie doczekali się dzieci, które stały się dla nich priorytetem.

Dowodem na potwierdzenie tych słów może być wypowiedź Kasi dla Jastrząb Post. Zapytana o to, czy będzie pracować w sylwestra, odpowiedziała, że ostatnią noc w roku spędza z najbliższymi:

Sylwestra zawsze spędzamy rodzinnie. Standardowo w gronie przyjaciół w Zakopanem, więc w tym roku też się tam wybieramy. Taka tradycja.

[wp_quiz id=”531″]

Katarzyna Cichopek pokazała rodzinną fotografię. Jak zareagowali fani?

Cichopek z bliskimi stara się spędzać czas niemal w każdej wolnej od pracy minucie. Rodzinnie wybierają się np. na spacery, tak jak w niedzielę, gdy korzystając z pogody, zdecydowali się na podróż ulicami Warszawy.

Dowodem mogą być urocze fotografie, które pojawiły się w mediach społecznościowych gwiazdy. Kasia wraz z mężem i córką pozują do zdjęć, które wykonał Adam Hakiel:

To co w życiu najważniejsze #rodzina #family #mylife #happy #kids #mama #mamaslife #etatmama – skomentowała zdjęcia gwiazda.

Kadrem byli zachwyceni internauci, którzy w komentarzach pozostawili mnóstwo przychylnych komentarzy pod adresem całej rodzinki:

  • Bardzo zdrowa i wspaniała rodzina.
  • Piękny widok.
  • Szanować się, kochać i dbać o związek.
  • Fajne buty. Fajnie się na was patrzy.
  • Rodzina jest najważniejsza. Przecudny widok.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi komentarzami. Zdjęcia są niezwykle urocze.

Zobacz także: Amory Kasi Cichopek bez makijażu i Marcina Hakiela w rytm „Miłości w Zakopanem”. Para rozczuliła internautów


Katarzyna Cichopek z mężem i córką na spacerze

Katarzyna Cichopek z mężem i córką na spacerze

Katarzyna Cichopek w obiektywie syna, Adama Hakiela

Katarzyna Cichopek w obiektywie syna, Adama Hakiela

Katarzyna Cichopek w sukience w panterkę

Katarzyna Cichopek w sukience w panterkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×