Poranna niespodzianka TVP. Kasia Cichopek z nowym partnerem w „Pytaniu na śniadanie”. Kto zastąpił Macieja Kurzajewskiego?

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek poprowadziła piątkowe wydanie programu Pytanie na śniadanie. Chociaż z reguły u jej boku pojawia się Maciej Kurzajewski, tym razem zastąpił go inny prezenter. O kim mowa?

Katarzyna Cichopek udowadnia, że macierzyństwo i kariera zawodowa mogą iść ze sobą w parze. Razem z mężem, Marcinem Hakielem wychowuje dwoje dzieci: Helenę, która ma 9 lat, a także Adama, który jest o trzy lata starszy od siostry. Nastolatek rośnie jak na drożdżach. Dowodem może być fakt, że już przerósł znaną mamę, czym ta pochwaliła się w sieci.

Na co dzień Cichopek gra w serialu M jak miłośćgdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Regularnie pojawia się też w Pytaniu na śniadanie. Na wizji przeważnie partneruje jej Maciej Kurzajewski. Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post podkreśliła, że na planie panuje świetna atmosfera. Dodała, że może też liczyć na wsparcie całej redakcji:

Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Katarzyna Cichopek z nowym partnerem w Pytaniu na śniadanie

Cichopek w piątek pojawiła się w studiu Pytania na śniadanie. Na tę okazję wybrała piękną stylizację, w której główną rolę odgrywała dżinsowa katana. Tym razem u jej boku nie gościł Maciej Kurzajewski, a Łukasz Nowicki, czym aktorka pochwaliła się na Instagramie. Dodała zdjęcie, w którym zachęcała widzów do oglądania odcinka z ich udziałem:

Energetyczna pobudka z @lukasz__nowicki w @pytanienasniadanie Jesteście z nami?

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. W komentarzach komplementują wspomniany duet:

  • Power. Pozdrawiam was serdecznie.
  • Miłego dnia życzę.
  • Piękni.

Czy Łukasz Nowicki zastąpi Macieja Kurzajewskiego? Na to się raczej nie zanosi. Zdarza się bowiem, że prowadzący Pytanie na śniadanie co jakiś czas pojawiają się u boku innych prezenterów śniadaniówki.


Katarzyna Cichopek i Łukasz Nowicki

Kasia Cichopek wpadka w PNŚ

Katarzyna Cichopek - Jesienna ramówka TVP 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×