Katarzyna Cichopek mówi głośne STOP! Gwiazda nie wytrzymała i wydała oświadczenie ws. rodziny

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek i jej najbliżsi mierzą się obecnie z trudną rodzinną sytuacją. Gwiazda ma już dość tego, co się dzieje. Wydała oświadczenie w sprawie swojej rodziny. 

Katarzyna Cichopek po 17 latach wspólnego życia zdecydowała się na rozwód z Marcinem Hakielem. Małżonkowie swoją decyzję przekazali w social mediach, co było sporym szokiem dla ich fanów. Od tego czasu w kolorowej prasie nieustannie pojawiają się kolejne artykuły na temat gwiazdy TVP i tego, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Jak donoszą tabloidy gwiazda M jak Miłość i tancerz mieli zgodnie podzielić się zgromadzonym przez lata majątkiem, a także opieką nad dwojgiem dzieci. Wspólnie wychowywali 13-letniego Adama i 8-letnią Helenkę. Rodzina przechodzi teraz przez bardzo trudne chwile, a publikacje nie cichną. Gwiazdy na krok nie odstępują też paparazzi, którzy niemal codziennie zasypują tabloidy kolejną serią zdjęć. Kasia jest u progu wytrzymałości i postanowiła wydać ważne oświadczenie dotyczące rodziny.

Kasia Cichopek wydała oświadczenie w sprawie rodziny

Kasia od ponad dwóch dekad żyje w blasku fleszy. Nieustannie pojawia się na ekranach w różnych projektach, a także na branżowych imprezach. Nic więc dziwnego, że fani zaczęli interesować się także jej życiem prywatnym. W tym ostatnio przechodzi ona wiele trudnych chwil, z którymi stara się sobie radzić najlepiej, jak potrafi. Rozgłosu nie uniknęli też jej najbliżsi, a zwłaszcza dzieci, którym z uwagi na rozstanie rodziców jest szczególnie ciężko.

W związku z licznymi publikacjami i zdjęciami paparazzi, gwiazda postanowiła powiedzieć wymowne STOP. Zamieściła w sieci apel, w którym prosi o uszanowanie prywatności jej dzieci i rodziców.

Apeluję do wszystkich dziennikarzy, wydawców i redaktorów naczelnych pracujących w mediach o niepublikowanie informacji na temat życia prywatnego moich dzieci i moich rodziców. Robienie im zdjęć z ukrycia i publikowanie ich w mediach uważam za naruszanie prawa i powód do dodatkowych stresów w trudnej obecnie sytuacji rodzinnej. Zawsze szanowałam pracę dziennikarzy, chroniąc jednocześnie prawo do prywatności moich bliskich. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wielu z was też ma przecież dzieci – napisała na Instagramie.

Nie można się dziwić Kasi, że zareagowała w taki sposób. Jej rodzina rzeczywiście nie ma teraz komfortowej sytuacji, a każdy jej ruch i spotkania z najbliższymi odbywają się pod czujnym okiem paparazzi.


Katarzyna Cichopek- oświadczenie ws .rodziny

Katarzyna Cichopek- oświadczenie ws .rodziny

Katarzyna Cichopek- oświadczenie ws .rodziny

Katarzyna Cichopek- oświadczenie ws .rodziny

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Kasia Cichopek z dziećmi na Mazurach

Komentarze

 • Go pisze:

  Sama rozwaliła małżeństwo a teraz się dziwi gwiazda da jednego serialu szuka rozglosi

  • Gość pisze:

   Zbyt mocne słowa!! Uszanujcie życie prywatnie znanych i lubianych tzw. celebrytów

  • Gość pisze:

   Sama ci rusz głupia Kaśka zamieszcza informacje publiczne ..włazi na kurzaja jak dzivka ..dosc tego

  • Gość pisze:

   Właśnie, ot i gwiazda, co to się teraz dzieje, zagra i to nieudolnie w jednym serialu i zaraz gwiazda, śmiechu warte. Skandalistka to rozumiem, rozwaliła rodzinę, sama się pochwaliła, afiszuje się i robi specjalnie szum wokół siebie, prowokuje i udaje że ma pretensje. Co za syf, obrzydliwa baba, Fuj aż nie fajnie się na nią patrzy. Ochyda.

  • Gość. Maria pisze:

   Stop to powinna powiedzieć jak zaczęła latać za Kurzajewskim i nawiedzać go w jego domu !!! a teraz ma co chciała! Czego się spodziewała???

 • Su_za pisze:

  Apelowac to ona sobie moze…przed Kurzajewskim. Robią zdjęcia bo to ich praca.powinni pisać gorzej a tego nie robią. Nawazylas sobie piwa to teraz je wypij.wielka gwiazda psycholog i aktorka….jeszcze czekam aż kobiety co brały z niej przykład zaczną składać oskarżenia. ….

  • Gość pisze:

   Bo za takie zdjęcia nie ma kasy

  • Gość pisze:

   Debil to pisze a zawiść przemawia bo zazdrości
   Opamiętajcie się źli ludzie Kasia ma swoje życie i wara od niej kretyni

 • Matka pisze:

  Sama kobieto pchasz sie w szklo.

 • Gość pisze:

  Jak inni dno dna sama lans robi za kupony do maka a teraz idiotke struga karma wraca a gdzie fikołki z kinią ha ha a ha ha nie watpie ale mi sie juz nie chce ale męźowi gratulujemy i to tyle

 • Gość abc pisze:

  Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę! Mogła nie robić szopki medialnej z rozstania i rozwodu…Hipokrytka do n-tej potęgi…Delikatnie mówiąc…

 • Gość pisze:

  sama rozpętała burzę i o to jej przecież chodziło,swoją drogą kim ona jest,że wydaje oświadczenia,żenada i kup gnoju

 • Gość pisze:

  Po co cały czas pokazywali co możliwe, z domu, wakacji…… Dziwią się teraz….?

  • Lucy pisze:

   Gdy sama wycofa się z wszystkich mediów wtedy nikt nie będzie komentował sama nagrywa głupie filmy z mieszkania i zdziwona

 • Zocha pisze:

  Mogła szanować instytucję małżeństwa, niech się teraz nie dziwi,że ją obrzucają błotem.

  • Gość pisze:

   nie , no proszę , bez takich górnolotnych wyrażeń jak instytucja małżeństwa , bez przesady , żeby męczyć się do końca życia , jak się popełniło błąd , życie jest jedno i strasznie krótkie
   a ona sama rzeczywiście najwiecej robi szumu naokoło swojej postaci ,

  • GośćAnna pisze:

   Co zgotowałas to i pijesz

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×