Katarzyna Cichopek eksponuje swoje wdzięki w zjawiskowym stroju kąpielowym. Gorące zdjęcie prosto z mazurskiego jeziora

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek wskoczyła w strój kąpielowy i rozgrzała internet do czerwoności. Zachwyceni internauci komplementują jej zgrabną figurę.

Katarzyna Cichopek po raz pierwszy na małym ekranie pojawiła się w 1997 roku, gdy wystąpiła w serialu Boża podszewka. Popularność zdobyła jednak trzy lata później, gdy dołączyła do ekipy serialu M jak miłośćOd tego momentu wciela się w postać Kingi Zduńskiej, którą widzowie wręcz uwielbiają.

Cichopek nie zatrzymuje się jednak jedynie na grze w serialu. Jakiś czas temu dołączyła do ekipy Pytania na śniadanieW mediach krążyły też plotki, że gwiazda miała też poprowadzić nową odsłonę You can dance, która zagości na antenie TVP. Mówiło się, że walczyła o to z Anną Muchą. Katarzyna w rozmowie z Jastrząb Post zdementowała te informacje i pogratulowała Idzie Nowakowskiej, która otrzymała tę posadę:

Nie padła taka propozycja. W ogóle jeszcze wykreowana walka między mną i Anką Muchą o jedną posadę. Gratulacje dla Idy. Ida jest idealna do prowadzenia takiego programu. Ale miło mi, że media o mnie pamiętają i zabiegają o zlecenia. Dzięki

Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym rozgrzała internet do czerwoności

Katarzyna Cichopek nie tylko pojawia się na ekranie, ale także aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści: promuje zawodowe projekty oraz pokazuje wybrane momenty ze swojej codzienności. W poniedziałkowy wieczór ogłosiła, że wybrała się na Mazury.

Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje ubrana w jednoczęściowy strój kąpielowy. Świetnie podkreśla jej szczupłą sylwetkę. Dobrała do niego przeciwsłoneczne okulary, a także spięła włosy. Aktorka w opisie zdradziła, że dobrze czuje się w tym miejscu. Ujawniła też, że fotografię zrobił jej syn:

Raj na ziemi #mazurycudnatury. Fot. by mój syn Adam – podpisała Katarzyna Cichopek.

Internauci w komentarzach komplementują wygląd gwiazdy. Piszą też, że syn ma świetne oko:

  • Genialne zdjęcie. Adam ma oko do tego.
  • Nowa dziewczyna Bonda wychodząca z windy.
  • Kuszące. Cudnie wyglądasz.

Głos zabrał też Marcin Hakiel, który pokusił się o krótki wpis:

Moja Rusałka.

Trzeba przyznać, że Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym prezentuje się świetnie.


Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym

Katarzyna Cichopek w stroju kąpielowym

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek w bikini w Morzu Karaibskim

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Komentarze

  • Gość pisze:

    To stroj z zeszłego roku, gdzie też się eksponowala. I dalej blokuje instagram. Posty tylko dla wybranych. Masakra. Taka to gwiazda

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×