Szukaj

Katarzyna Cichopek z rozmazanym makijażem na mrozie. Rzęsy ma jak z aplikacji upiększającej. Co za długość!

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek na Instagramie pokazała się w rozmazanym makijażu. Jak prezentuje się w takim wydaniu?

Katarzyna Cichopek na małym ekranie zadebiutowała w 1997 roku, gdy pojawiła się w serialu Boża podszewka. Popularność zyskała trzy lata później, gdy dołączyła do ekipy serialu M jak miłość. Od tego momentu wciela się w Kingę Zduńską, postać, którą pokochali fani wspomnianej produkcji.

Cichopek nie boi się nowych, zawodowych wyzwań. Dowodem może być fakt, że niedawno dołączyła do obsady Pytania na śniadanieW rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że może liczyć na wsparcie całej redakcji:

Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Katarzyna Cichopek w rozmazanym makijażu. Jak wygląda?

Cichopek znalazła balans między karierą a życiem prywatnym. Od wielu lat jest żoną Marcina Hakiela, razem wychowują dwoje dzieci. Aktorka, gdy tylko wraca do domu, spędza czas z Helenką i Adamem, o czym od czasu do czasu informuje internautów. Tak jak w środę, gdy skorzystała ze sprzyjającej pogody, wybrała się z nimi na sanki.

Cichopek nie tylko biernie się przyglądała, ale sądząc po relacji, którą potem umieściła na Instastory, bawiła się razem ze swoimi pociechami. Śnieg sprawił, że rozmazał się jej perfekcyjny makijaż, któremu daleko było do tego, do jakiego Kasia przyzwyczaiła widzów śniadaniówki. Tusz do rzęs odcisnął się jej na powiekach.

Gwiazda się tym w ogóle jednak nie przejęła. W materiale wideo zabawnie skomentowała sytuację. Powiedziała, że ma na sobie najpiękniejszy make-up z możliwych:

Wracam z zimowych zabaw w najpiękniejszym makijażu, jaki istnieje. Wszystko mi się odbiło. Zabawa była ekstra.

Trzeba przyznać, że Kasia nawet w takim wydaniu świetnie się prezentuje. Zdjęcia znajdziecie w galerii.


Katarzyna Cichopek w rozmazanym makijażu

Katarzyna Cichopek w rozmazanym makijażu

Katarzyna Cichopek w rozmazanym makijażu

Katarzyna Cichopek w rozmazanym makijażu

Katarzyna Cichopek w rozmazanym makijażu

Katarzyna Cichopek w rozmazanym makijażu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×