Szukaj

Katarzyna Cichopek w zachwycającej stylizacji promuje „Czar par”. Jej buty to prawdziwe perełki

Katarzyna Cichopek - Czar par

Katarzyna Cichopek - Czar par

Katarzyna Cichopek pokazała się w czarnej kreacji. W ten sposób promowała nowe odcinki programu Czar par. Internauci byli zachwyceni. Jak wyglądała?

Katarzyna Cichopek, to gwiazda, którą kochają widzowie. Niemal od samego początku gra w serialu M jak miłość, gdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Rola ta przyniosła jej niesamowitą popularność i otworzyła drzwi do nowych projektów.

Zobacz: Katarzyna Cichopek pokazała luksusową kuchnię. Gotowanie w takich warunkach, to przyjemność

Kasia Cichopek w czarnej sukience promuje Czar par

Przed laty wzięła udział w programie Taniec z gwiazdami. Aktorka została sparowana z Marcinem Hakielem. Z parkietu duet przeniósł się do prawdziwego życia. Między Kasią, a Marcinem wybuchło gorące uczucie – para wzięła ślub, a obecnie są nie tylko szczęśliwymi małżonkami, ale także rodzicami.

Duet ponownie będzie mógł zaprezentować się razem. Małżonkowie będą jury programu Czar par, który już 20 września zostanie wyemitowany na antenie TVP. By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, aktorka niedawno udostępniła post, który nie przejdzie bez echa.

Pokazała zdjęcie wprost z planu zdjęciowego. Cichopek pozuje na nim ubrana w przylegającą do ciała, czarną kreację. Zadbała o luksusowe dodatki – w tym m.in. o jasne obcasy od Christiana Louboutina. Odpowiedniego charakteru stylizacji dodawała czerwona szminka.

Niech porywa nas #czarpar @badzmyrazem.tvp już od 20 września #jury #tvshow #onset #tvprogram #show #sukienka – podpisała zdjęcie gwiazda.

Zobacz: Marcin Hakiel jest zazdrosny o Kasię Cichopek! Zdradził nam, co go najbardziej niepokoi. Co na to aktorka? [WIDEO]

View this post on Instagram

Niech porywa nas #czarpar ????@badzmyrazem.tvp już od 20 września ???? #jury #tvshow #onset #tvprogram #show #sukienka @guess #buty @louboutinworld @moliera2 #bizuteria @bizuteriayes #mameup @monika_zbrzezna_mua #wlosy @agata_szpejna_hairteam

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Internauci komentują stylizację Kasi Cichopek

Stylizacja ta przypadła do gustu obserwującym Kasi. To oni w komentarzach podkreślali, że wygląda w niej bardzo korzystnie:

  • O mój Boże, Katarzyna!
  • O wow! Torpeda to mało powiedziane.
  • Oj pięknie Kasiu, sex bomb.
  • Wyglądasz jak milion dolarów.
  • Zgrabne Nogi masz Kasiu.
  • Mam takie same buty 😉 Pięknie Kasiu wyglądasz.

Trudno nie zgodzić się z powyższymi wpisami.

Zobacz: Kasia Cichopek o mały włos, a nie zasiadłaby w jury „Czaru par”. Zdradziła nam dlaczego [WIDEO]


Katarzyna Cichopek - Czar par

Katarzyna Cichopek - Czar par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel na planie Czaru par

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×