Kasia Cichopek w bikini pręży się na dmuchanej zabawce! Co za ciało! Marcinowi Hakielowi aż opadła szczęka z wrażenia!

Kasia Cichopek w bikini na wakacjach

Kasia Cichopek w bikini na wakacjach

Kasia Cichopek w bikini kusi ciałem na wakacjach w Grecji. Aktorka pokazała swoje apetyczne kształty w czarnym dwuczęściowym stroju kąpielowym. Płaski brzuch, zgrabne nogi i jędrne piersi rozgrzały do czerwoności nie tylko internautów, ale też męża aktorki.

Kasia Cichopek w październiku skończy 37 lat. Chociaż gwiazda M jak miłość nieubłaganie zbliża się do czterdziestki, wciąż może pochwalić się dziewczęcą urodą i sylwetką o jakiej pomarzyć może niejedna 20-latka. Aktorka właśnie udowodniła, że pod swoimi modnymi stylizacjami, w których bryluje na salonach, skrywa fantastyczne kształty.

Obecnie Cichopek przebywa na wakacjach w Grecji, na których może pozwolić sobie na błogi relaks nad wodą. Kasia korzystając ze słonecznej pogody wskoczyła w czarne bikini, nadmuchała swój wodny materac w kształcie żółwia i w najlepsze wylegiwała się w basenie. Delikatnie opalona ślicznotka nie omieszkała podzielić się swoim szczęściem z internautami, którym zafundowała imponujące widoki – pokazała bowiem płaski brzuch, zgrabne nogi, jędrne piersi i promienny uśmiech:

Sorry not sorry – napisała rozgrzana gwiazda serialowa.

Zdjęcie skomentował jej mąż, Marcin Hakiel, który w czasie, gdy Kasia wrzucała roznegliżowaną fotkę, był w zupełnie innej części wakacyjnego kurortu:

No no żonka, to ja szybciej biegnę do hotelu – skwitował sugestywnie najnowszy post swojej ukochanej.

Reakcja Marcina wydaje się w pełni uzasadniona. Chyba każdy mężczyzna marzy o tak pięknej kobiecie u swojego boku.

Zobacz: Katarzyna Cichopek wystylizowana jak amerykańska gwiazda pęka ze śmiechu! Nie uwierzycie co sobie zafundowała na wakacjach!

Zobacz: Apetyczna Katarzyna Cichopek opala swoje zgrabne nogi na luksusowym jachcie! Jej śliczna sukienka doprowadzi was do obłędu!

Zobacz: Kasia Cichopek przeszła wiosenną metamorfozę! Dawno nie była tak dumna ze swojej fryzury


Katarzyna Cichopek w bikini na wakacjach

Katarzyna Cichopek w bikini na wakacjach

cich

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Grecji

Katarzyna Cichopek opala nogi na jachcie

Katarzyna Cichopek opala nogi na jachcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×