Szukaj

Kasia Cichopek rozpala zmysły wakacyjną sesją w bikini. Jednym zdjęciem zostawiła w tyle największe kusicielki

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek doskonale, co zrobić, by wszystkim opadły na jej widok szczęki do ziemi. Jednym ruchem potrafi naczelne krajowe uwodzicielki zostawić daleko w tyle. A mąż zapewne puchnie z dumy, że ma w domu taki skarb!

Katarzyna Cichopek za sprawą roli Kingi w M jak miłość jest jedną j z najbardziej lubianych gwiazd polskiego show-biznesu. Jej fani cenią w niej też to, że prywatnie stroni od skandali, od lat skupiając się na swojej rodzinie – mężu tancerzu Marcinie Hakielu i dzieciach: synu Adamie i córce Helenie.

To dla mnie fundament, mój kręgosłup. Gdyby moje małżeństwo legło w gruzach, ja też bym w nich legła – mówiła w Vivie!

Widać zresztą, że macierzyństwo i szczęśliwe małżeństwo dodają 37-letniej gwieździe skrzydeł, bo z roku na rok jest coraz piękniejsza. I choć urodziła dwoje dzieci, nieustannie może się poszczycić figurą modelki. To nie tylko kwestia genów, ale i pracy. Aktorka bardzo dba o swoje ciało – regularnie ćwiczy na siłowni, nie stroni także od diet.

Kasia Cichopek w bikini kusi na Instagramie

I choć na co dzień jest raczej skromna, od czasu do czasu lubi się także efektami tej swojej pracy pochwalić, nieodmiennie zresztą wzbudzając tym zachwyt wśród swoich fanów. Najczęściej robi to przy okazji wakacji. Ale tym razem jeszcze nie zdążyła spakować walizek, a już wrzuciła na Instagram zdjęcie, które wywołało takie poruszenie, jak chyba jeszcze żadne inne do tej pory!

Wreszcie i na moje ferie przyszedł czas ???? Czy znacie jakieś dobre miejscowe biuro podróży na Gran Canaria, które organizuje wycieczki? – spytała na Instagramie, publikując zdjęcie w kostiumie kąpielowym, eksponującym apetyczny biust.

Długo nie czekała na odpowiedź fanów. Jej zdjęcie wywołało wielkie poruszenie:

  • Ale strój mega
  • Nooo Kasiu kusicielko, zazdroszczę słoneczka
  • Piękna
  • Śliczna – piszą.

Pod wrażeniem jest nawet modelka i żona kompozytora Piotra Rubika, Agata Rubik:

Wow Kasia! Kusisz! – napisała.

Trudno się z nią nie zgodzić! W tym wydaniu Katarzyna Cichopek udowadnia, że jeśli tylko chce – potrafi być rasową uwodzicielką!

Zobacz także: Zmysłowa i kobieca Kasia Cichopek na prezentacji najnowszej kolekcji biżuterii. To sukienka z promocji


Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek w bikini na wakacjach

Katarzyna Cichopek w bikini na wakacjach

Katarzyna Cichopek na dmuchanym łabędziu w basenie

Katarzyna Cichopek na dmuchanym łabędziu w basenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×