Katarzyna Cichopek świętuje 8. urodziny córeczki. Ozdoby na torcie dla Helenki to prawdziwy majstersztyk

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek świętowała 8. urodziny córeczki. Gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami z imprezy, którą zorganizowała dla dziewczynki. Zobaczcie, jak doskonale się bawili.

Katarzyna Cichopek w show-biznesie bryluje już od ponad dwóch dekad. Jako nastolatka postawiła pierwsze kroki na planie serialu M jak Miłość. W telenoweli gra do dnia dzisiejszego i nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów. Serial okazał się jej windą do kolejnych szczebli kariery. Rola lubianej przez widzów Kingi Zduńskiej przyniosła jej sporą popularność i nowe propozycje pracy. Stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy TVP.

W zeszłym roku dołączyła do grona prowadzących Pytanie na śniadanie i wiadomo, że doskonale sobie radzi. Fani porannego formatu nie szczędzą jej komplementów. Kasia ponadto pomaga mężowi w prowadzeniu szkół tańca, ma własną markę biżuteryjną, a także prężnie działa w social mediach. Nie może jej zabraknąć również na największych imprezach organizowanych przez Telewizję Publiczną.

Katarzyna Cichopek pochwaliła się relacją z 8. urodzin córki

Aktorka jest dowodem na to, że kariera idzie w parze ze szczęśliwym życiem prywatnym. Kilkanaście lat temu wzięła udział w programie Taniec z Gwiazdami. Tam dobrano ją w parę z Marcinem Hakielem, który dzisiaj jest jej mężem. Miłość narodziła się na planie talent show i przetrwała do dzisiaj. Od dawna są małżeństwem i wspólnie wychowują dwoje dzieci. Pierwszy na świecie pojawił się ich synek Adam. Chłopak ma już 12 lat. Później dołączyła do niego młodsza siostra Helenka.

Kasia jest bardzo aktywna w sieci i chwali się tam nie tylko kulisami pracy, ale pokazuje sporo kadrów z życia prywatnego. Wczorajszy dzień należał zdecydowanie do jej córki. Helena skończyła bowiem 8 lat. Z tej okazji rodzice urządzili dla niej piękne przyjęcie. Zadbali o motyw przewodni związany z jej zainteresowaniami, czyli muzyką.

Moje największe Szczęście kończy 8 lat. Pękam z dumy. Rośnij zdrowa i szczęśliwa Helenko, a resztę życzeń szepnę Ci do uszka sto lat Kochanie – napisała Kasia.

Wszystko odbyło się w pięknie przystrojonej sali, na której nie zabrakło oczywiście balonów i innych dekoracji. Ogromne wrażenie robił też tort, na którym pojawiły się klawisze fortepianu. Nie obyło się też bez ulubionych bohaterek bajek i mnóstwa innych atrakcji. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.


Katarzyna Cichopek - 8. urodziny córki

Katarzyna Cichopek - 8. urodziny córki

Katarzyna Cichopek - 8. urodziny córki

Katarzyna Cichopek - 8. urodziny córki

Katarzyna Cichopek - 8. urodziny córki

Katarzyna Cichopek - 8. urodziny córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×