Katarzyna Cichopek odsłoniła brzuch. Treningi z Lewandowską dały niesamowity efekt. Zmiany widać gołym okiem

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek dodała nowy post na Instagramie, w którym pochwaliła się swoją sylwetką. Nie da się ukryć, że treningi z Anną Lewandowską dały niesamowity efekt. Zobaczcie zdjęcie.

Katarzyna Cichopek nie narzeka na nadmiar wolnego czasu. Na co dzień spełnia się w roli mamy. Wychowuje Adama i Helenkę, którzy są owocem miłości gwiazdy i jej męża, Marcina Hakiela. Aktorka macierzyństwo łączy z karierą. Regularnie gości przed kamerami. Od wielu lat gra w serialu M jak miłośćgdzie wciela się w postać Kingi Zduńskiej. Oprócz tego jest też prowadzącą Pytania na śniadanie. Na antenie może liczyć na wsparcie Macieja Kurzajewskiego.

Katarzyna Cichopek: sylwetka. Jak wygląda?

Chociaż Cichopek nie ma zbyt dużo wolnego czasu, znajduje też chwile na to, by dbać o swoją sylwetkę. Jak zdradziła jakiś czas temu, wybrała się na trening z Anną Lewandowską. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała, że dostała zarówno niezły wycisk, jak i siłę do dalszego działania:

Spotkałyśmy się po raz pierwszy na tym treningu, który był na maksa intensywny. Dała nam taki wycisk, że wychodziliśmy stamtąd na czworaka, ale rzeczywiście energię ma niesamowitą i potrafi zaszczepić ją w nas, daje nam power. Jak już naprawdę ledwo żyjemy, to ona na motywuje do tego, żeby dokończyć całą serię i się nie poddawać. To było mega doświadczenie. Dzisiaj mam takie zakwasy, że po schodach schodzę tyłem.

Wygląda na to, że Katarzyna Cichopek nadal intensywnie pracuje nad sylwetką. Dowodem może być nowe zdjęcie, które udostępniła na Instagramie Gwiazda pozuje na nim w przylegającym do ciała komplecie, który składa się ze spodni, a także topu, który odsłania brzuch. Dzięki temu widać pięknie zarysowane mięśnie.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują sylwetkę gwiazdy:

  • Figura sztos. Wyglądasz oszałamiająco. Nie mogę się napatrzeć na to zdjęcie.
  • Pięknie. Ogień.
  • O matko jaki brzuch. Twoja figura robi wrażenie, brawo, świetnie się prezentujesz.

Trzeba przyznać, że Katarzyna Cichopek wygląda wspaniale.


Katarzyna Cichopek pokazała płaski brzuch

Katarzyna Cichopek pokazała płaski brzuch

Kasia Cichopek na treningu z Anną Lewandowską

Kasia Cichopek na treningu z Anną Lewandowską

Katarzyna Cichopek w morzu

Katarzyna Cichopek w morzu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×