Kasia Cichopek nową prowadzącą PnŚ! Z programem pożegnała się inna gwiazda. To dopiero zamiana z rozmachem

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek została nową prowadzącą Pytanie na śniadanie. Zastąpiła inną gwiazdę. Kogo? Z kim wystąpi w duecie?

Pytanie na śniadanie od 2002 roku umila poranki widzom TVP. Program nie zniknął z anteny nawet w dobie pandemii koronawirusa – stacja świetnie wie, jak popularne są formaty śniadaniowe. Aktualnie trwa wakacyjne wydanie popularnej śniadaniówki. Zmianie uległa godzina emisji, o czym przypadkowo wygadał się na swoim Instagramie Olek Sikora. Potwierdził, że od 29.06 godzina rozpoczęcia programu ulega zmianie.

Tak się chichramy ze szczęścia przed jutrzejszym wydaniem @pytanienasniadanie, które rozpoczynamy o 8:00 (od 29.06 od 7:30). Kto jutro spędzi ze mną i @malgorzata__tomaszewska mój urodzinowy poranek??? #love #work #together #30iscoming – podkreśla prowadzący.

Jednak to nie koniec niespodzianek. Produkcja TVP znów zaskakuje – tym razem chodzi o prowadzących. W formacie będzie miała okazję się sprawdzić Katarzyna Cichopek.

Kogo w Pytaniu na śniadanie zastąpi Katarzyna Cichopek?

Fakt donosi, że widzowie Pytania na śniadanie już wkrótce będą mogli oglądać całkiem nową parę prowadzących. Jesienią na ekranach będą gościć Katarzynę Cichopek oraz Macieja Kurzajewskiego.

Oboje już od lat są związani ze stacją. Aktorka wciela się w postać Kingi Zduńskiej w serialu M jak Miłość. Dziennikarz przez lata prowadził już wiele programów emitowanych przez TVP. Przypomnijmy, że w śniadaniowym formacie już miał okazję się sprawdzić w  latach 2009-2011.

Cichopek i Kurzajewski zastąpią inny duet – okazuje się, że w piątek swoje posady stracili Macademian Girl i Robert El Gendy. Informator tygodnika twierdzi, że odnotowali najniższą oglądalność spośród prowadzących i, mimo zaplanowanych nagrań, stacja postanowiła pożegnać prezenterów. Już nie możemy się doczekać debiutu Kasi.

Macademian Girl komentuje zmiany w PnŚ

W sobotę Tamara Gonzalez Perea odniosła się do sprawy zwolnienia na Instagramie. Pod jednym ze swoich instagramowych wpisów, w rozmowie z fanką nie kryła swojego rozczarowania decyzją stacji.

To prawda, że nie będziesz już w PnŚ? – zapytała fanka.

Tak, to prawda.

A dlaczego nie jesteś już w PnŚ? – drążyła internautka.

Bo podjęto decyzję, żeby wymienić nas na inną parę. Dlaczego? O to już pytaj producentów programu, bo ja nie mam odpowiedzi – napisała Tamara.

A mogę wiedzieć na jaką parę? – dopytywała.

Dowiesz się z telewizji, tak jak ja – gorzko podsumowała Macademian Girl.

Czyżby o decyzji stacji byli już prowadzący, nie zostali oficjalnie poinformowani?


Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel z dziećmi w górach

Komentarze

 • halina58 pisze:

  Brawo Pani Kasiu! Po tym jak super Pani poprowadziła Notowanie Roku 2019, widać że rozwija się Pani w roli prowadzącej, jestem zachwycona i nie mogę się doczekać aż Pani poprowadzi Notowanie w 2020 z Patrycją Kazadi, Justyną Kochanke i sugar daddy Rafałem Trzaszkowskim….

 • Gość pisze:

  Niech się weźmie za porządna robotę

 • Gość pisze:

  Chyba bedzie jeszcze slabs za ogladalnosc programu

 • Gość pisze:

  Katarzyna Cichopek już dawno się przejadła. Powinni zainwestować w nowe twarze.

 • Zukatokitoka pisze:

  Wreszcie Tamara odeszla jak dobrze, szkoda Roberta

 • Ana pisze:

  Slabo. Lubiłam ta parę prowadzących a Kurzajewski ima się wszystkiego co się da. Pani Cichopek tez mysle ze to kiepski wybor

  • Zakopiańczyk pisze:

   Szkoda, że Kurzajewski wraca. Jest takie powiedzenie: lepsze, wrogiem dobrego!!!
   No, ale cóż, Kurski wrócił !!!!!!! W imię Ojca i syna🤦‍♂️!!!!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×