Kasia Cichopek wciąż piękna i młoda, a jej syn wygląda przy niej jak brat. Adaś urósł i zapuścił włosy. Zapomnijcie o słodkim bobasku

Kasia Cichopek z synem

Katarzyna Cichopek pokazała w poście na Instagramie, jak wyrósł jej syn. Adam ma już 12 lat. Jak wygląda?

Katarzyna Cichopek rozwija karierę i wychowuje dzieci, co udało jej się znakomicie połączyć. Gwiazda spełnia się jako aktorka serialu M jak miłość, a od jakiegoś czasu w duecie z Maciejem Kurzajewskim prowadzi Pytanie na śniadanieW rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że czerpie mnóstwo radości z wypełniania swoich obowiązków. Na planie śniadaniówki panuje fantastyczna atmosfera, a ona może liczyć na wsparcie całej redakcji:

Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Aktorka, gdy tylko kończy pracę, niemal każdą wolną chwilę spędza z dziećmi — niemal 8-letnią Heleną i jej starszym bratem, 12-letnim Adamem. Właśnie pokazała nowe zdjęcia syna. Chłopak przerósł znaną mamę. Jak wygląda?

Katarzyna Cichopek pokazała syna. Jak zmienił się Adam?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali, że nie będą pokazywać twarzy swoich dzieci. Jednak oboje często pojawiają się na Instagramach rodziców. Pozują wówczas z profilu, tyłem, lub z zasłoniętymi twarzami. Co prawda możemy się jedynie domyślać, jak wyglądają, ale obserwujemy, jak na naszych oczach dorastają i zmieniają się. W najnowszym poście Kasia pochwaliła się, jak wydoroślał Adam. Nastolatek pozuje na rowerze. Jest też archiwalne zdjęcie, dzięki któremu widać, jak bardzo wydoroślał. Jest już wyższy od znanej mamy.

A jeszcze nie tak dawno temu mój syn uczył się jeździć na tym rowerze, a ja biegałam za nim
trzymając długi kij służący do nauki jazdy. Ach jak ten czas szybko leci. Teraz mój syn jest już
nastolatkiem pragnącym jak najszybciej się usamodzielnić . Dlatego wspólnie zdecydowaliśmy, że najwyższa pora sprzedać rower, a pieniądze ze sprzedaży wpłacimy na jego pierwsze konto […] – napisała Kasia.

Pod postem Kasi Cichopek nie brakuje komplementów. Czas upływa bardzo szybko, a fanki aktorki są roztkliwione faktem, jak wydoroślał Adam. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Katarzyna Cichopek z synem

Adam - syn Katarzyny Cichopek kilka lat temu

Katarzyna Cichopek - Dzień Ojca 2021

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×