Córeczka Kasi Cichopek zaliczyła debiut aktorski. Pierwszy raz widzimy jej buzię. To cała mama

Kasia Cichopek - córka

Kasia Cichopek - córka

Katarzyna Cichopek jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Właśnie pochwaliła się debiutem aktorskim córki. Helenka jest bardzo podobna do znanej mamy.

Katarzyna Cichopek, od 12 lat występuje w serialu M jak miłość, ale także wyrasta na czołową gwiazdę TVP. Prowadzi program Pytanie na śniadanie oraz częściej jest gospodynią różnych wydarzeń organizowanych przez Telewizję Publiczną.

Ma także bardzo udane życie osobiste. Razem z Marcinem Hakielem, tancerzem, choreografem i przedsiębiorcą wychowuje dwoje dzieci, Helenkę i Adama. Jak większość gwiazd chroni ich wizerunek i na publikacjach nigdy nie widać ich twarzy. Ostatnio jednak coraz bardziej odkrywa buzie swoich pociech. Właśnie pochwaliła się aktorskim debiutem córki i pozwoliła fanom zerknąć, jak wygląda dziewczynka.

Katarzyna Cichopek chwali się debiutem aktorskim córki. Jak wygląda Helenka?

Kasia Cichopek jest bardzo dumna ze swoich dzieci. Adam gra w piłkę nożną, a Helena jest świetna w gimnastyce. Okazało się, że nie tylko w tym – ośmioletnia córka aktorki właśnie zadebiutowała na deskach teatru. W Romie odbyły się pokazy na zakończenie szkoły musicalowej, w których dziewczynka wzięła udział. Z tej radości gwiazda wstawiła na Instagram takie zdjęcia, na których możemy zobaczyć połowę twarzy Helenki i pełen profil  jej syna.

Za nami weekend pełen wrażeń, wczoraj mecz syna, pokaz gimnastyczny córki, a dzisiaj Helenka debiutowała na deskach @teatrmuzycznyroma. Jestem dumną, wzruszoną i najszczęśliwszą mamą na świecie! Moje dzieci są THE BEST!!!#dumnamama #familytime #mojewszystko #kochamnadzycie #kids #proudmama #happytime #happiness #rodzina – napisała roentuzjazmowana aktorka.

Dziewczynka to cała mama. Internauci nie mają wątpliwości, że nie tylko talent, ale i urodę odziedziczyła po Katarzynie Cichopek.

  • Dla każdego własne dzieci są najlepsze. Śliczna dziewczynka.
  • Cała mama. Jest do ciebie bardzo podobna.
  • Wspaniała rodzino. Cieszę się wraz z Wami i buziaki o dużej mocy dla obu małym panienkom.
  • Nie widać całej buźki ale córeczka to chyba cała mama, oczka śliczne jak mamusi.
  • Gratulacje dla Helenki.

Także dostrzegacie podobieństwo Heleny do sławnej mamy?


Kasia Cichopek pochwaliła się córką

Kasia Cichopek pochwaliła się córką

Kasia Cichopek pochwaliła się córką

Kasia Cichopek pochwaliła się córką

Katarzyna Cichopek - Majowe święto kina ocalonego od zapomnienia TVP

Katarzyna Cichopek - Majowe święto kina ocalonego od zapomnienia TVP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×