Szukaj

Apetyczna Katarzyna Cichopek opala swoje zgrabne nogi na luksusowym jachcie! Jej śliczna sukienka doprowadzi was do obłędu!

Katarzyna Cichopek sprawiła swoim dzieciom wspaniałą niespodziankę z okazji Dnia Dziecka. Aktorka zabrała swoje pociechy do ciepłych krajów na krótkie wakacje. Gwiazda M jak miłość już opala się na luksusowym jachcie!

Katarzyna Cichopek ma obecnie krótką przerwę w pracy, po serii objazdowych spektakli oraz zdjęciach do M jak miłość, Kasia postanowiła odpocząć za granicą kraju. Gwiazda nie zdradziła jeszcze jaki kraj jest tym razem celem jej podróży, jednak fani mogą już podziwiać pierwsze zdjęcia z wakacji swojej idolki. Kasia wkleiła bowiem szałową fotkę, na której serialowa Kinga leży zmysłowo na pokładzie jachtu, opala nogi korzystając z promieni gorącego słońca.

Wspólne wakacje, to najpiękniejszy prezent jaki mogę dać swoim dzieciom (i sobie, bo też jestem dzieckiem) wspólny czas, wycieczki, aktywności. Wspomnienia, które mam nadzieję zostaną z nimi na zawsze. Przesyłam najserdeczniejsze życzenia, słońce i pozytywną energię wszystkim dzieciom, tym małym i tym dużym – napisała Kasia

Na zdjęciu gwiazda serialowa ma na sobie zjawiskową zwiewną białą sukienkę w niebieskie wzory. Przy okazji prezentacji kreacji Kasia odsłoniła całe swoje zgrabne nogi, co wywołało wielki entuzjazm wśród jej wiernych fanów. Pod zdjęciem można przeczytać mnóstwo komplementów od internautów.

  • Piękna jak zawsze
  • Super, wakacje nad wodą z dzieciakami
  • Kto biednemu zabroni bogatego życia
  • Jakie cudne widoki
  • Śliczne stópki

Jak wam się podoba wakacyjna wersja Kingi Zduńskiej?

 

Zmysłowa Katarzyna Cichopek kusi fanów prosto z kąpieli. To już nie jest grzeczna Kinga Zduńska z “M jak miłość”!

Zmysłowa Katarzyna Cichopek z przytupem przywitała wiosnę! Jej falbaniasta sukienka to istna pomarańczowa rewolucja!

Katarzyna Cichopek zwyzywana w sklepie! Barbarze Krudej-Szatan też się nieźle oberwało! Gwiazdy “M jak miłość” padły ofiarą hejtu


Katarzyna Cichopek opala nogi na jachcie

Katarzyna Cichopek opala nogi na jachcie

Katarzyna Cichopek - Majówka 2019

Katarzyna Cichopek - Majówka 2019

Kasia Cichopek - Wielkanoc 2019
×