Szukaj

To nie była prawdziwa Kasia Cichopek! Na jaw wyszło okrutne oszustwo. Sprawa trafiła do sądu

Katarzyna Cichopek na Instagramie wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że padła ofiarą oszustwa internetowego. Kto chciał na niej zarobić?
Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek dołączyła do gwiazd, które zostają w domu. Z mieszkania wychodzi tylko w szczególnych przypadkach – do tego samego zachęca swoich fanów. By umilić im domową kwarantannę, regularnie publikuje nowe posty, które mogą stanowić inspirację przy szukaniu sposobów na spędzanie wolnego czasu.

Ostatnio gwiazda M jak miłość opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z mężem i córką. W opisie zdradziła, że ruszyła platforma taneczna, która skutecznie zabija nudę.

Katarzyna Cichopek ofiarą oszustwa. Kto próbował na niej zarobić?

Kasia na Instagramie porusza najróżniejsze tematy. Zdarza się, że aktorka musi głośno protestować, gdy firmy w celach zysku bezprawnie wykorzystują jej wizerunek. Tak jak ostatnio, gdy opublikowała oświadczenie, w którym podzieliła się z internautami przykrą wiadomością.

Cichopek padła ofiarą internetowego oszusta. Uczuliła swoich fanów, że jedyne produkty, które poleca, to te w oficjalnych kanałach promocji.

Ostrzegam przed oszustami podszywającymi się moją osobę lub posługującymi się moim wizerunkiem w celach osiągnięcia korzyści majątkowych. Wszelkie pojawiające się w mediach społecznościowych zdjęcia, kojarzące moją osobę np. z niewiadomego pochodzenia suplementami diety są podrabiane, a sprawdzone, polecane i solidne marki prezentuję wyłącznie na stronach oficjalnych.

View this post on Instagram

#oświadczenie

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Dodała, że sprawą już zajmują się prawnicy, którzy będą walczyć z osobami, które bezprawnie wykorzystały jej wizerunek, oszukując przy tym spore grono Polaków. W końcu nie od dziś wiadomo, że Kasia cieszy się ogromną sympatią wśród odbiorców.

Jednocześnie wskazuję, że podjęłam właściwe kroki prawne zmierzające do pociągnięcia sprawców ujawnionych naruszeń do odpowiedzialności prawnej. Wszystkie przypadku naruszenia moich dóbr osobistych i bezprawnego wykorzystania mojego wizerunku do nieuczciwych praktyk rynkowych, spotkają się ze stanowczą reakcją z mojej strony.

Apel gwiazdy poparli internauci:

  • Wykorzystują okazję podczas całej tej sytuacji co się dzieje… Naprawdę nie rozumiem tego.
  • Bardzo dobrze. Brawo dla ciebie.
  • Ludzie to się jednak nudzą.

Oby komunikat Kasi dotarł do jak największego grona potencjalnych klientów.

Zobacz także: Córeczka pomalowała Kasię Cichopek. Rośnie zdolna makijażystka. Prawdziwy szał kolorów


Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie

Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie

Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie

Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie

Kasia Cichopek - makijaż wykonany przez córkę

Kasia Cichopek - makijaż wykonany przez córkę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×