Kasia Cichopek nie dostanie alimentów od Marcina Hakiela. Gwiazda nie może liczyć na pieniądze od męża

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają na datę pierwszej rozprawy rozwodowej. Gwiazda TVP nie może liczyć na alimenty od męża. Dlaczego?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka tygodni temu zaskoczyli fanów oświadczeniem, w którym poinformowali, że ich małżeństwo dobiegło końca. Małżonkowie opublikowali je w social mediach, a fani na początku nie mogli uwierzyć w ich słowa. Przez 14 lat uchodzili bowiem za bardzo zgodne małżeństwo i byli przykładem udanej relacji w show-biznesie. Ich słowa nie pozostawiły jednak żadnych złudzeń. Od tamtej pory każde z nich żyje już na własny rachunek.

Na początku zastrzegli, że nie będą publicznie poruszać tematu rozwodu i rozstania. Z czasem jednak Marcin zmienił zdanie i pojawił się między innymi w programie Miasto Kobiet, gdzie zasugerował, że Kasia spotkała innego mężczyznę.

Chyba najtrudniejszy moment, który w tej całej sytuacji był taki, to moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, więcej wolności, przestrzeni. Ja jej to dałem, no a pewnego dnia się okazało, że ta wolność ma imię. To jest coś, na co nie byłem przygotowany i wydaje mi się, że na takie coś nie można być przygotowanym po prostu. Bo gdzieś przez te 17 lat zawsze ją kochałem i dogadywaliśmy się – wyznał Marcin.

Kasia Cichopek nie dostanie alimentów od Marcina Hakiela

Niemal natychmiast po tym, jak gwiazdorska para ogłosiła rozstanie, w kolorowej prasie zaczęły pojawiać się artykuły informujące o rozwodzie i ustaleniach małżonków. Wiadome było, że nie będą oni walczyć o majątek i zgodnie podzielili się fortuną, którą gromadzili przez lata. Nie mieli też zamiaru szarpać się o opiekę nad dwojgiem dzieci. 13-letni Adam i 8-letnia Helenka mają jeden tydzień spędzać z mamą, a kolejny z tatą.

Od początku kiedy Kasia wyprowadziła się z mieszkania, które wcześniej zajmowali razem, tak właśnie wygląda ich codzienność. W związku z tak zwaną opieką naprzemienną małżonkowie nie będą płacić sobie alimentów – każde z nich równo będzie łożyło na utrzymanie pociech.

Tak równo podzielona opieka oznacza też, że wkrótce byli już małżonkowie rezygnują z alimentów i nie zapłaci ich żadna ze stron. Większymi wydatkami na dzieci, takimi jak wyjazdy szkolne czy zajęcia dodatkowe, zapewne również będą się dzielić sprawiedliwie – czytamy w Super Expressie.

Pierwsza rozprawa rozwodowa Kasi Cichopek i Marcina Hakiela już 25 sierpnia. Jak informują tabloidy małżonkowie mają nadzieję, że wszystko zakończy się na tej jednej rozprawie.


Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel - ostatnie wspólne zdjęcia

Komentarze

 • Gość pisze:

  Było się nie rozwodzic

  • Gość pisze:

   Kaśka żadna gwiazda

   Baba co ma znajomości i kasę trzepie.tylko patrzeć jak kurzaj zrobi jej 2 dzieciom odejdzie.on dystans trzyma..nie lezie na nią publicznie.

  • Gość pisze:

   Ludzie przestańcie włazic z buciorami w czyjeś życie.Interesujcie się swoim zachwaszczonym życiem.

 • GośćJanka pisze:

  Rak czy siak, tak czy siak wszystkim piątej klepki brak !!!

  • Gość niedzielny pisze:

   Przestańcie juz piierd….. o nich bo to już zygac się chce.STOP

 • Gość pisze:

  tak live..ram pam pam..jaka finezja

  • Gość pisze:

   Dzieci na przemiennie rodziców to po co jej alimenty ,dużo pracuje to i tak dziećmi się nie zajmuje.

  • Gość pisze:

   Głupia ta Cichopek Hakiel to fajny gość a nie to co ten kurzejewski taki zniewieściały okropny kobieto oczu nie masz opamiętaj się zanim będzie za późno

 • Gość Celina pisze:

  Alimenty nikomu nie powinny być przyznane.Podzielili że dzieci tydzień są u niej a tydzień u niego.Cichopek jest pracowita i zarabia więcej od Hakiela.To co ona ma jemu dawać pieniądze???? Przecież Hakiel to śmierdzący leń i na takiego lenia ma pracować była żona?? Widać już gdzie wydaje pieniądze -knajpy ,hotele.A niech wróci jeszcze do alkoholu??Po tym człowieku można spodziewać się wszystkiego.Dzieci powinny mieszkać z matką,a ojciec zabierałby je w weekendy.I to on powinien płacić. Nie oddałabym swoich dzieci pod opiekę jemu.Ten dziad do niczego nie nadaje się.O pracy nie myśli.

  • Gość pisze:

   Śmierdzący leń? Ahaha zapomniało się że to dzięki hakielowi zawdzięcza karierę po tańcu z gwiazdami bo przecież w m jak miłość była nikim

  • Ojciec pisze:

   Bylas tam kobieto…mnie moja „Zona”nigdy Nie zaplacila ani grosza chociazmiala wyrok…dzisiaj umiera na ataksje a dzieci sie nia opiekuja bo Nie nauczylem ich nienawisci…jestescie po prostu coraz bardziej zalosne

  • Gośćmatka pisze:

   Jedna wielka bzdurą.
   Dzieci bardzo są za ojcem. Czasami wola nawet mieszkać z tatą. Dlaczego tak bezczelnie oczerniasz Marcina. Nie wstyd Ci. Żenada. Zajmij się sobą.

  • Dorotynia pisze:

   Aleś ty pusta. I co z tego ,że Cichopek więcej zarabia. Zatrudniają ta słodko pierdząca cizię, ale kiedyś jej się to dobre skończy.Sodowa jej do głowy uderzyła od nadmiaru kasy. Marcin jest bardzo zaradny. Ma 6 szkół tańca. Gdyby nie on Cichopek nie doszłaby tam gdzie jest teraz, to dzięki niemu się wybiła

  • Gośćiga pisze:

   Powiedz kobieto co on ma teraz robić żeby nie zwariować.Dobrze że się rozwesela ale o dzieci bardzo dba.Przeciez też zarabia pieniądze ,Napewno nie takie jak pazerna Kaśka ale czy te luksusy są aż tak potrzebne w życiu i za wszelką cenę dążenie do nich.

  • Sowa pisze:

   Ten „dziad” ma kilka szkół tańca, a jego majątek wyceniany jest na kilka ml.zł

  • Gość pisze:

   Widać że jesteś „Celina „pustą idiotka 🙂

  • Anna pisze:

   A co ty wiesz o człowieku z którym na gdy nie byłaś
   Jak możesz mówić źle babo głupia o kims kogo nie znasz
   A może len lenia poznaje ?
   Jak Ci się nuszi to walnij parę razy swoją makowka o ścianę

  • GośćJola pisze:

   Masz rację. Kaśka to mądra,inteligentna dziewczyna . On zwykły ,brzydki ciul. Nawet w tańcu nie jest atrakcyjny. Powodzenia Kasiu,życzę Ci szczęścia.

  • Gość sandra pisze:

   A kto to jest Hakiel
   Bezrobotny chyba

  • Gość pisze:

   Guupia czy ,,turystka”?

  • Gość pisze:

   4

  • GośćEWA pisze:

   dokładnie i jeszcze pokazuje się do znudzenia wszędzie – patrzeć na niego nie można. TROCHE SKROMNOSCI!

  • GośćAizarg pisze:

   Pani naprawdę tak myśli ? Jak można oceniać kogoś kogo się nie zna . Skąd ta opinia o tym , że Pan Hakiel jest jak to raczyła Pani określić śmierdzącym leniem? Pan Hakiel prowadzi od dawna szkołę tańca , która cieszy się ogromnym powodzeniem i jest wręcz oblegane. Najprościej jest wylać na kogoś wiadro pomyj i mieć z tego satysfakcję. Żenada

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia biznes jest biznes kasa wygrała a potem kazde w swoją strone i nara ona lubiła róze i tańczyc na parkiecie a ten co to niemowa nawet nie wnikajcie jaja dopiero będą ram pam pam i to tyle

  • Józka pisze:

   Niech każdy zajmuje się sobą, po prostu cholernie zazdrościcie Kasi, Hakiel to darmozjad i leń, dzięki niej mają tyle.

 • Gość pisze:

  Co to za zycie dla dzieci? Trochę tu troche tu. To co po 2 komplety książek czy ciągle z walizami?

  • Gość pisze:

   👍

  • Gosc pisze:

   Co tam dzieci. Takie księżniczki myślą tylko o sobie. Przecież dzieci będą takie szczesliwe jak ich mamusia przyprowadzi nowego gacha do domu. Miałem taką samą gwiazdę. Świata poza nią nie widziałem. Puszczała się ze swoim szefem, zaliczyła też koleżankę z pracy, potem sponsora klubu mojego syna, na koniec puściła się z trenerem mojego syna i wyprowadziła się do niego. Po sześciu miesiącach przyszła do mnie z płaczem, bo nowy narzeczony to jednak to nie to o co jej chodziło. Pogoniłem szmatę. Wiem jestem idiotą, ale ja ją kochałem. Oczywiście zawsze to ja byłem wszystkiemu winny.

 • Gość pisze:

  Co się tak bardzo interesujecie tymi cichopkami,opozda z krolikowskim też rozwód ale to w tej branży jest tradycją

 • Gość pisze:

  Co za idiota to pisze – fortuna? Jaka? Kasia nie dostanie – ona? Chyba dzieci! Dramat kogo zatrudnia się w tych pismakach!!!

  • Gość pisze:

   Jacy jesteście wszystko wiedzący a tak w ogóle to jak ona zarabiała siano to on nie miał pojęcia jak to się robi

  • Gość bbb pisze:

   Nie, nie ona bo rozbiła małżeństwo,a on jest pokrzywdzony.Miał wkład w dom,rodzinę i kiedyś też zarabiał.Gdyby on tak rzucił się w wir pracy i robienie kasy,to dzieci nie miałyby wogóle rodziców,babcia ich nie zastąpi.Opieka mogłaby zabrać spokojnie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×