Szukaj

Kasia Cichopek w maseczce bije na alarm. Niemal każdy zapomina o kluczowej rzeczy w walce z koronawirusem

Katarzyna Cichopek na Instagramie zwróciła się do fanów z ważnym apelem. Poprosiła, że gdy wychodzą z domu, pamiętali nie tylko o maseczce i rękawiczkach, ale o jeszcze jednej kluczowej rzeczy. Jakiej?
Kasia Cichopek - koronawirus w Polsce

Kasia Cichopek - koronawirus w Polsce

Katarzyna Cichopek od wielu dni zachęca obserwatorów, by nie wychodzili z domu. By uprzyjemnić im kwarantannę, regularnie publikuje posty, które mogą być inspiracją dla jej fanów. Namawia ich do spędzania czasu z dziećmi, tanecznej aktywności, a także pracy online. Tą ostatnią pochwaliła się kilka dni temu i przy okazji pokazała internautom fragment stylowej kuchni.

Katarzyna Cichopek apeluje do fanów

Kasia doskonale wie, że nie wszyscy mogą pozwolić sobie na to, by nie wychodzić z domu. Są zawody, których nie można wykonywać zdalnie, niektórzy muszą uzupełnić produkty spożywcze.

Do tych wszystkich, którzy na chwilę przerwą kwarantannę, zwróciła się z apelem, by decydowali się nie tylko na maseczki ochronne i rękawiczki, ale także na okulary. Chociaż wiele osób dba o bezpieczeństwo, zasłaniając twarz, mało kto pamięta o oczach.

Kochani, dołączyliśmy do akcji Czas na #Polskawokularach! Żeby jak najlepiej chronić się przed koronawirusem. Jeśli już musicie wyjść z domu np. po zakupy, zabezpieczcie również oczy. Poprzez śluzówkę wirus ma łatwy dostęp do naszego ciała. Nie masz pod ręką okularów korekcyjnych? Załóż przeciwsłoneczne, im większe, tym lepsze! Pochwal się w komentarzu swoim bezpiecznym lookiem i dołącz do akcji.

Akcja poruszyła internautów. Część z nich podziękowała Kasi za to, że wykorzystuje zasięgi do promowania noszenia maseczek i okularów:

  • Nosisz maseczkę, nie roznosisz zarazków! Brawo.
  • Noszę okulary na co dzień i bardzo się cieszę, że chociaż raz się przydadzą w innym celu niż tylko takim, żeby ludzi widzieć na ulicy.
  • Super.

A Wy w jaki sposób dbacie o swoje bezpieczeństwo?

Zobacz także: To nie była prawdziwa Kasia Cichopek! Na jaw wyszło okrutne oszustwo. Sprawa trafiła do sądu


Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w maseczkach i okularach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w maseczkach i okularach

Katarzyna Cichopek pochwaliła się kuchnią

Katarzyna Cichopek pochwaliła się kuchnią

Kasia Cichopek - makijaż wykonany przez córkę

Kasia Cichopek - makijaż wykonany przez córkę

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×