Szukaj

Kasia Cichopek podzieliła się refleksjami nt. pracy w PnŚ. Już po kilku dniach wyrobiła sobie zdanie

Katarzyna Cichopek w PnŚ

Katarzyna Cichopek w PnŚ

Katarzyna Cichopek ma już za sobą debiut i kilka programów Pytanie na śniadanie. Jak odpowiada na pytanie internautów na temat tego, jak się czuje podczas nowego wyzwania?

Katarzyna Cichopek dołączyła do ekipy Pytania na śniadanieo czym poinformowano podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP. Ujawniono, że jej partnerem na wizji będzie Maciej Kurzajewski. Para ma już za sobą debiut i pierwsze wydania śniadaniówki.

Kasia nie ukrywała, że propozycja udziału w formacie mocno ja zaskoczyła.

Najpierw myślałam, że to żart. Jak odłożyłam słuchawkę, byłam jeszcze przez kilka minut w sporym szoku. Kiedy powiedziałam mężowi o tej propozycji, okazało się, że… on o niej już wiedział. Nic nie mówił, żeby nie zapeszyć — mówi Cichopek w rozmowie z Fleszem.

Aktorka dodała, że może liczyć na wsparcie Marcina:

Kiedy zapytałam go, czy myśli, że na pewno sobie poradzę, tylko pokiwał głową. Westchnął i odparł: „Kaśka, ciebie się nie da przegadać! Kto, jak nie ty! — dodała.

Fani są zaciekawieni, jak aktorka czuje się na planie programu. Co im odpowiedziała?

Jak Katarzyna Cichopek ocenia pracę w Pytaniu na śniadanie?

Kiedy już Cichopek zgodziła się na prowadzenie programu, dręczyła ja jedna obawa.

Jest jedna rzecz, która maksymalnie mnie stresuje: żebym tylko nie przekręciła nazwiska żadnego gościa! Niektóre naprawdę dziwnie się odmieniają. A teraz skoro powiedziałam to na głos, muszę naprawdę uważać, żeby ten koszmar się nie ziścił.

Jak jej poszło? Debiut i pierwsze wydania ma już za sobą. Co odpowiada fanom, którzy dopytują, jak się czuje w formacie? Opublikowała post z odpowiedzią:

Pytacie, jak mi jest w @pytanienasniadanie ? Odpowiem zdjęciami…bosko!

View this post on Instagram

Pytacie, jak mi jest w @pytanienasniadanie ? Odpowiem zdjęciami…bosko! ❤️ foto: @waldemarkompala @badzmyrazem.tvp @maciejkurzajewski @jolakleser #sebastianaugustyniak #morningtv #morningtelevision #śniadaniówka #ilovemyjob #tvhost

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Fotografie, które mają oddać jej samopoczucie na planie, nie pozostawiają wątpliwości, że Cichopek czuje się w Pytaniu na śniadanie jak ryba w wodzie.


Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w PnŚ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w PnŚ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w PnŚ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w PnŚ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w PnŚ

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w PnŚ

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×