Katarzyna Cichopek okazała wsparcie Basi Kurdej-Szatan. Długo nie musiała czekać na reakcję. Pojawiło się ostrzeżenie

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim wpis na Instagramie podziękowała wszystkim za okazane wsparcie. Na wpis zareagowała Katarzyna Cichopek. Natychmiast dostała ostrzeżenie. 

Barbara Kurdej-Szatan emocjonalnym wpisem dotyczącym Straży Granicznej mocno naraziła się fanom i swoim pracodawcom. W sieci rozpętała prawdziwą burzę, na którą zareagowało wiele osób. Na samym początku zaalarmowana przez klientów sieć Play wydała oświadczenie, w którym potępiła wszelkie wulgaryzmy, ale nie zdecydowała się na zerwanie współpracy z gwiazdą. Sprawa obrazy funkcjonariuszy trafiła także do prokuratury.

Aktorka długo też nie musiała czekać na reakcję TVP. Prezes Jacek Kurski szybko odniósł się do jej słów i opublikował w social mediach oświadczenie, w którym wyraził swoje oburzenie i poinformował, że gwiazda straciła pracę w serialu M jak Miłość.

Obrona polskiej granicy pokazuje, jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

Katarzyna Cichopek pociesza Barbarę Kurdej-Szatan. Dostała ostrzeżenie do fanów

Basia przez wiele dni milczała i usunęła się w cień. Wydała jednie oświadczenia, w których przeprosiła za swój wulgarny język, a później za to, że obraziła Straż Graniczną. Po tym, jak emocje już opadły udzieliła wywiadu Magdzie Mołek, gdzie opowiedziała o tym, co aktualnie dzieje się w jej życie. Nie ukrywała swoich łez. Dodała też post na Instagramie, w którym przyznała, że dostała ogrom wsparcia od fanów w prywatnych wiadomościach.

Dziś nad Warszawą wyszło słońce…  Dziękuję Wam za ogrom wiadomości i dobrej energii
Czytam je wszystkie po kolei.. i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro Całuję. Basia – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy nie tylko od fanów, ale także przyjaciół z show-biznesu. Słowa wsparcia prekazali jej publicznie: Joanna Koroniewska, Anna Dereszowska, Joanna Moro, Marcela Leszczak, Paulina Sykut, a także Katarzyna Cichopek. Ostatnia z wymienionych od ponad dwóch dekad jest gwiazdą TVP. Fani szybko skierowali do niej ostrzeżenie, chociaż pod wpisem zostawiła ona jedynie wirtualne serduszko. Uważają, że za poparcie, które okazała koleżance również ona może się obawiać utraty pracy.

 • Kacha Ty się nie wychylaj, bo będziesz następna!
 • A co na to Jacek?
 • Typuje kolejną do zwolnienia z TVP.
 • Jacek patrzy – piszą internauci.

Też uważacie, że pozycja Kasi w TVP może być zagrożona? W końcu jest ona jedną z największych gwiazd stacji.


Marta Żmuda Trzebiatowska, Kasia Cichopek i Basia Kurdej Szatan

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kasia Cichopek i Basia Kurdej Szatan

akpa20150114_wkreceni_6158
Małgorzata Socha, Barbara Kurdej-Szatan, Katarzyna Cichopek i Anna Mucha

Fotografia: ONS

Komentarze

 • Gość pisze:

  Żenada w tvp wszyscy boją się wszystkich bo to telewizja dla lepszego sortu😂🤣😂 a nie dla suwerena

 • GośćH Sz pisze:

  Jak sie nie ma zadnych propozycji w teatrach i filmach to sie gra .. NIBY CELEBRYTE…… Nie ogladam z tymi paniami juz zadnych seriali…. Wole ogladac dokumentalne filmy…. HS

 • GośćOch pisze:

  Czytając Wasze wpisy dochodzę do wniosku,że jesteśmy wrednym narodem. Tyle tych wpisach nienawiści,zawiści i braku toleranci. Wulgaryzmy? Są niestety na codzień. W sejmie , rządzie i w kościele. To co powiedziała p. Basia pdczuwala niejedna matka mająca maleńkie dziecko ogladajaca sceny na granicy.

  • Gość pisze:

   Jeszcze nigdy nie słyszałem wulgaryzmów w kościele pani najwidoczniej w nim nie bywa

 • Gośćala pisze:

  Dosyć mamy oglądania SZATANA

  • Piter pisze:

   Tak to jest jeśli wypowiada się ktoś kto nie naraża własnego życia. Nie jest sztuką siedzieć w ciepłym i bezpiecznym domu brać kasę od państwa a następnie podważać jego obronę. To nie nasz kraj ani Służba Graniczną czy też wojsko spowadzilo pod granicę a dyktator Łukaszenka to drugi zbiór po przywódcy Korei Północnej. Gdyby o było przy granicy Rosji to prawdopodobnie nie było by aromatek wodnych a ostra amunicja. Proste. Jest to dramat ludzi i dzieci niewinnych niczemu
   Ale żadna organizacja czy to ONZ czy podobna nic nie robi by w Iraku czy Syrii był pokój a ludzie by żyli normalnie. komuś na tym zależy to pewne.

 • GośćADAM pisze:

  Niech zniknie ten Szatan, szuka wszędzie wsparcia gdzie tylko się da, po co ją pokazują tylko ludzi denerwuje

 • GośćMariola pisze:

  Jak można bronić Szatana… Jej nawet własne dzieci nie wybaczą tego wulgaryzmu..

 • Gość pisze:

  Toż to nawet po polsku pisać nie umie.

 • Gość pisze:

  Ciekawe w czym ją wspiera? Ale niech ją pociesz przynajmniej następne beztalencie straci łatwą kasę.

 • Jurek pisze:

  Nie ma ludzi nie zastąpionych i bez Cichopek też się można obyć, jeżeli akceptuje się takie wulgaryzmy koleżanki po fachu to jaką laurkę wystawia sama sobie „a była taka ładna amerykańska”….

 • Mati pisze:

  Celebry I nie zmarnują żadnej szansy rzeby się z kompromitować Cichopek Weź 10 metrów rozbieg i pierdzielnij w ścianę może zmondrzejesz

 • Gość 55 pisze:

  W ogóle jestem zdziwiona, że kurde ma jeszcze pretensje…, pogardza żołnierzami, dzięki którym może brylować na salonach i zgarniac pieniądze. Samo zwolnienie to zbyt mała kara.

 • Gośc pisze:

  JU mnie Kasia przegrała.Nie oglądałam już PNS z jej obecnością i tego tasiemca.Powinna dla drugiego przykładu być FORA ZE DWORA jest zbyt pewna swojej pozycji.Po drugie gwiazda jaka gwiazda??by tak nazywać trzeba w świecie filmu czymś się wykazać to w takim razie kim.jest Pani Beata Tyszkiewicz??jednym słowem powinien Pan Kurski powinien zdjąć z TVP

  • Gość pisze:

   Zaskakuje mnie skad w ludzich tyle jadu? ja sie pytam kim jest kurski ze tak po prostu moze zwalniac ludzi z pracy z powódek osobistych? Gdzie wolność słowa? Jakiekolwiek prawo do swojej opinii? Jak możecie osądzać ludzi na podstawie postaci jakie grają? Zastanawiam się czy ktos z tych osob co tak ja oczernia zna ją osobiście? Ludzi on to tez czlowiek który ma uczucia i dostep do internetu i czyta te okropne rzeczy co piszecie ma tez córkę męża rodzina co z wami???????? Moze i popełniła błąd ale czy wy maci wprawo tak pisać???

 • Betty pisze:

  Żenada, obie artystki, może niech jadą na Białorus do swojego guru, tam ich miejsce

  • GoMajaść pisze:

   Zgadzam się:tzw.celebrytki,które stają w obronie Kurdej a słowem nie zająknął się nr dranstwa w stosunku do naszych obrońców granic – same powinny się „ewakuować” z TV publicznej,-polskiej.Niech jadą na Białoruś! A p.Cichopek dzięki polskiej- publicznej czyli dzięki Polakom zarobiła mnóstwo pieniędzy!Może już ich wystarczy,p Cichopek ?

  • Gość pisze:

   Ciekawe w czym ją wspiera? Ale niech ją pociesz przynajmniej następne beztalencie straci łatwą kasę.

  • Gość pisze:

   Bardzo dobra propozycja !!

 • Gość pisze:

  Same gwiazdy to Wielki żart,
  brak słów na te wszystkie pseudo gwiazdy .
  Do prawdziwej roboty niech się wezmą za jakieś marne grosze to wtedy nie będą bo miały czasu na gwiazdorzenie.

 • BettyGość pisze:

  Pani Cichopek też zazdrości popularności, nieważne jak mówią, byle by mówili, chore 😭

 • Gośćpipin pisze:

  Myślałam,że Cichopkowa jest nieco mądrzejsza. Niestety, głupotą dorównuje Szatanicy.

 • Retro pisze:

  Ale wiocha przestańcie o tym pisać wymiotuję na jej widok

 • Gość pisze:

  Jak Cichopek jest w pytaniach na śniadanie, tego dnia nie oglądam do godz.11 TVP. Włączm dopiero na Barwy szcz3scia. Tej Cichopkowej nie można po prostu oglądać i słuchać,tylko wystawia te sztuczna szczękę!

 • Gość Biba pisze:

  Cipopek to śliski sprzedajny węgorz. Znów się zaczyna otwierasz i tu Cipopek. Już rzygać nią można. Ale myśli że jest taka suuper lubiana. Spadaj daj odpocz@ć od swojej paszczy

 • Gość pisze:

  Wstyd Kaska ze tam pracujesz

 • Gośćgajga pisze:

  To nie byly zadne komentarze tylko chamskie.prostackie obrażanie.A to jest roznica!!!