Szukaj

Katarzyna Cichopek pokazała swój home office. Pracować w takich warunkach to prawdziwa przyjemność

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek na Instagramie udostępniła nowe zdjęcie. Pochwaliła się biurem, które stworzyła w domowym zaciszu. Internauci są zachwyceni. Co piszą w komentarzach?

Katarzyna Cichopek nie narzeka na brak zawodowych wyzwań. Nie tylko gra w serialu M jak miłośćale niedawno dołączyła do ekipy Pytania na śniadaniektóre prowadzi w duecie z Maciejem Kurzajewskim. W nowej roli może liczyć na pomoc i wsparcie bardziej doświadczonych kolegów z branży, o czym poinformowała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post:

Nic mnie nie rozczarowało. Jest super. Atmosfera na planie jest fantastyczna, ludzie na planie tam pracujący. Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Katarzyna Cichopek pokazała home office. W jakich warunkach pracuje?

Katarzyna Cichopek spełnia się zarówno zawodowo, jak i w roli matki. Wraz z Marcinem Hakielem wychowują córeczkę Helenkę i syna Adama. W trosce o ochronę prywatności dzieci małżonkowie nie pokazują ich twarzy. Zdarza się jednak, że odsłaniają ich fragmenty. Tak jak w dniu urodzin Kasi, z których okazji urządzono przyjęcie urodzinowe. Informowaliśmy o tym tutaj.

Aktorka na Instagramie, oprócz swoich bliskich, odsłania wybrane fragmenty życia prywatnego. We wtorkowe popołudnie pokazała warunki, w jakich pracuje w domowym zaciszu. Jej home office składa się z wygodnej kanapy, stylowego stolika, a także ładnego dywanu:

Moja wersja home office kanapa, laptop, woda filtrowana💦 i zabawki córki — napisała pod zdjęciem Kasia.

Zdjęcie zachwyciło fanów gwiazdy. W komentarzach komplementują jej ubiór, a także otoczenie, w którym przebywa:

  • Pani Kasiu jak w niebie. Cudowny widok.
  • Cudna i piękna. Nie mogę się napatrzeć na te widoki.
  • Kasiu śliczne wyglądasz piękny masz uśmiech pozdrawiam serdecznie.
  • Ale ładny wystrój.

Nie da się ukryć, że praca w takich warunkach to czysta przyjemność.


Katarzyna Cichopek pokazała swoje biuro w domu

Katarzyna Cichopek pokazała swoje biuro w domu

Kasia Cichopek – wpadka z psem

Kasia Cichopek – wpadka z psem

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×