Szukaj

Katarzyna Cichopek w Dzień Matki pokazała twarz córki. „Oczka po mamusi”

Katarzyna Cichopek córka

Katarzyna Cichopek córka

Katarzyna Cichopek na Instagramie dodała post z okazji Dnia Matki. Przy okazji pokazała fragment twarzy córki. Jak wygląda Helenka Hakiel? 

Katarzyna Cichopek wzięła udział w drugiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem na parkiecie został Marcin Hakiel. Parę połączyło coś więcej niż tylko przyjaźń. Po zakończeniu show zostali małżeństwem, a także doczekali się dwójki dzieci, Adama i Helenki.

Chociaż aktorka prowadzi konta w mediach społecznościowych i pokazuje w nich wybrane fragmenty życia prywatnego, bardzo chroni swoje dzieci. Jeśli pojawiają się na zdjęciach, pozują tyłem do obiektywu, lub zasłaniają twarz okularami przeciwsłonecznymi.

Katarzyna Cichopek świętuje Dzień Mamy. Pokazała twarz Helenki

Sporym zaskoczeniem były więc zdjęcia, które Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie we wtorek. Gwiazda uczciła Dzień Matki, publikując urocze fotografie, na których przytula się z dziećmi. Na jednej z nich Helenka pozuje profilem, dzięki czemu część jej twarzy jest dobrze widoczna:

Moje Szczęścia. Dziękuję za Waszą miłość i radość. Mamusiu moja Kochana, Ty wiesz, że jesteś najlepsza! Wszystkiego najlepszego Dla wszystkich Mam! #mothersday #dzienmatki #sexymama #love #happiness #miłość – skomentowała wpis aktorka.

Internauci pozostawili mnóstwo komentarzy. Niektórzy komplementują fotografie, inni szukają podobieństw między Kasią, a jej córką:

  • Oczka córci po mamusi. Piękne zdjęcie.
  • Oj jak jak uroczo. Miło się patrzy. Pozdrawiam serdecznie Cię Kasiu i miłego dnia życzę.
  • Piękny widok. Wszystkiego najlepszego w tym pięknym szczególnym dniu.

Nie jest to pierwszy raz, gdy internauci mogą podziwiać Helenkę. Dziewczynka pojawiła się podczas jednej z relacji na żywo, którą jej mama prowadziła w mediach społecznościowych. Podczas trwania live’u wyskoczyła przed aktorkę i koniecznie chciała się pokazać i zaprezentować, że już wypadły jej jedynki:

Mama, chcę się pokazać – mówiła dziewczynka.

Kasia Cichopek robiła wszystko, żeby powstrzymać i zasłonić córeczkę, ale jej się to nie udało. Internauci mogli podziwiać braki w uzębieniu dziewczynki w pełnej krasie.

Zobacz: Córka Kasi Cichopek nagle wparowała przed kamerę: „Chcę się pokazać”. Jak powiedziała tak zrobiła. Co to był za live

 


Katarzyna Cichopek z dziećmi świętują Dzień Matki 2020

Katarzyna Cichopek z dziećmi świętują Dzień Matki 2020

Helenka Hakiel

Helenka Hakiel

Katarzyna Cichopek z dziećmi świętują Dzień Matki 2020

Katarzyna Cichopek z dziećmi świętują Dzień Matki 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×