Szukaj

Kasia Cichopek świętuje 38. urodziny. Z tej okazji pokazała twarze dzieci

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek na Instagramie dodała nowy post, którym uczciła 38. urodziny. Urządziła rodzinne przyjęcie, na którym pojawili się jej mąż i dzieci. Jak wyglądają Adam i Helenka? Uroczy kadr rozczulił internautów.

Katarzyna Cichopek nie narzeka na brak zawodowych propozycji. Nie tylko spełnia się jako aktorka serialu M jak miłośćale od niedawna w duecie z Maciejem Kurzajewskim prowadzi Pytanie na śniadanieGwiazda pracuje już miesiąc i jak wyjawiła w rozmowie z Jastrząb Post, czerpie mnóstwo radości z wypełniania nowych obowiązków:

Nic mnie nie rozczarowało. Jest super. Atmosfera na planie jest fantastyczna, ludzie na planie tam pracujący. Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Katarzyna Cichopek świętuje 38. urodziny. Pokazała twarze dzieci

Cichopek zawodowe wyzwania świetnie godzi z codziennym życiem. Od dwunastu lat jest żoną Marcina Hakiela, tancerza, którego poznała na planie Tańca z gwiazdami. Para wychowuje dwójkę dzieci: syna, Adama i córkę, Helenkę. W trosce o prywatność swoich pociech, małżonkowie nie pokazują w całości ich twarzy w social mediach.

Zdradza się jednak, że odsłaniają ich fragmenty. Tak jak w środę, gdy Kasia podzieliła się nowym zdjęciem. Aktorka świętowała 38. urodziny. Urządziła rodzinne przyjęcie, podczas którego towarzyszyli jej najbliżsi. Na fotografii każdy ma na głowie papierową, żółtą czapeczkę, w rękach trzyma kolorowy balonik. Kasia rodzinny kadr podpisała:

#birthday #urodziny #happy38

View this post on Instagram

🥳🥳🎂🎂😁❤️ #birthday #urodziny #happy38

A post shared by Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek) on

Internauci ruszyli z komentarzami. Komplementowali ujęcie, składali życzenia, pisali, że chłopiec jest podobny do mamy, córka do taty:

  • Córka mama, syn tata. Super, najlepszego.
  • Wszystkiego najlepszego Pani Kasiu. Żeby zawsze Pani była tak szczęśliwa jak na tym zdjęciu. Ale jak ma się tak wspaniałych ludzi kolo siebie to na pewno się to spełni.
  • Samych cudowności. Piękne zdjęcie.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów, życząc aktorce wszystkiego, co najwspanialsze.


Katarzyna Cichopek pokazała twarze dzieci

Katarzyna Cichopek pokazała twarze dzieci

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Katarzyna Cichopek jak mieszka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×