Szukaj

Kasia Cichopek świętuje 12. rocznicę ślubu. Wyznała miłość mężowi i dodała foto z ceremonii

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są już 12 lat po ślubie! Co ciekawsze, ich miłość rodziła się na oczach milionów Polaków i przetrwała aż do dziś.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel należą do jednej z najbardziej znanych par show-biznesu. Choć nie raz głośno mówili już o kryzysach, jakie ich dopadły, to wciąż się wspierają i trzeba przyznać to wprost, że świata poza sobą nie widzą. Dziś wybiła im 12. rocznica ślubu. Z tej okazji Kasia dodała niepublikowane dotąd zdjęcie.

Para poznała się w pierwszym odcinku Tańca z Gwiazdami. Aktorka i tancerz zostali połączeni w parę na potrzeby show. Wtedy jeszcze nie zdawali sobie sprawy, że spędzą razem całe życie. Wystarczyło kilka wieczornych treningów, by między nimi zaiskrzyło.

Pamiętam, jak przygotowywaliśmy się do tego odcinka, Rumba, wtedy coś zaiskrzyło między nami. Dzięki za te wszystkie wspólne lata Żonko, lof U tu de mun and bek – pisał rok temu Hakiel pod zdjęciem żony.

Zakochani wytańczyli sobie Kryształową Kulę w pierwszym sezonie Tańca z Gwiazdami w historii polskiej telewizji. Jednak oprócz tego wygrali także piękne uczucie, które trwa do dziś. Miewali kryzysy, ale nigdy się nie poddali, walczyli o siebie. I to im wyszło na dobre. Dziś są silni i świecą przykładem. Są dowodem na to, że nad związkiem należy cały czas pracować.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 12. rocznicę ślubu

Kasia i Marcin na ślub zaprosili tylko najbliższych – rodzinę i przyjaciół. Podczas ceremonii było bajkowo i elegancko, ale przede wszystkim w powietrzu czuło się miłość. Pobrali się 20 września 2008 roku w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Dziś aktorka wraca do wspomnień z tamtego dnia. Dodała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie.

12 lat minęło. @marcinhakiel dzięki za każdy dzień.

Jej mąż także pamiętał o rocznicy. Mężczyzna udostępnił wspólne zdjęcie wraz z podziękowaniem:

12 lat po ślubie. Katarzyna Cichopek, dzięki, że ze mną wytrzymałaś.

Fani pod postem zostawili mnóstwo życzeń z tej okazji. My również się do nich przyłączamy.


Kasia Cichopek ślub

Kasia Cichopek ślub

Kasia Cichopek ślub

Kasia Cichopek ślub

Kasia Cichopek ślub

Kasia Cichopek ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×